Obamovci a Clooneyovci na spoločnej dovolenke, mesto v pohotovosti

25.06.2019 16:02

Na európsku dovolenku už pred pár dňami vyrazil bývalý americký prezident Barack Obama aj s celou rodinou. Už niekoľko dní je hosťom herca Georga Clooneyho v jeho luxusnej vile pri talianskom jazere Como.

Bývalý americký prezident Barack Obama (v...
Bývalý americký prezident Barack Obama (v strede) a herec George Clooney (vľavo) s rodinnými príslušníkmi si užívali atmosféru na jazere Como.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Matteo Bazzi

Paparazzovia zachytili objektívmi známeho hollywoodskeho herca a bývalého najmocnejšieho muža planéty na palube člna, v ktorom sa okrem nich nachádzali aj ich manželky a neznámí hostia. Všetci spoločne si užívali príjemné počasie a pokojnú atmosféru luxusného turistického strediska.

Podľa informácií magazínu People, ktorý sa odvoláva na svoj nemenovaný zdroj, sa bývalý americký prezident s rodinou objavil pri jazere Como v sobotu. Priletel súkromným lietadlom a s početnou ochrankou.

Bývalý americký prezident Barack Obama (vľavo)...
Bývalý americký prezident Barack Obama (vľavo) a herec George Clooney (vľavo) s rodinnými príslušníkmi si užívali atmosféru na jazere Como.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Matteo Bazzi

„Dôležité osobnosti tu mávame pomerne často, ale zriedkavo ich sprevádzajú také pôsobivé bezpečnostné opatrenia,“ uviedol zdroj pre americký portál. Podľa jeho slov celú rodinu amerického ex-prezidenta sprevádzal z letiska policajný vrtuľník a na batožinu mali prenajatú celú jednu dodávku.

Pred zastávkou u Clooneyovcov sa Obamovci zastavila aj na juhu Francúzska a stretli s ďalším známym mužom – konkrétne spevákom Bonom a jeho rodinou. Rodina odmieta špecifikovať svoje plány na ďalšie dni, ale šikovné médiá často vedia o ich programe a plánoch cesty takmer okamžite.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#dovolenka #rodina #Barack Obama #George Clooney #Como
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nespomínajte na bolestivé miesta na tele, robíte tým zle len sami sebe.
Nekupujte nezdravé jedlo, ktoré...

+ Nenamáhajte svoje srdce, potrebujete kľudnejší režim ako doteraz.
Všetko je v najlepšom poriadku, nemáte...