Douglas a Zeta Jones predávajú dom na Malorke: Pozrite si ten luxus s nami!

27.06.2019 10:00
S’Estaca, Michael Douglas, Mallorca, usadlosť
Pohľad na nádhernú usadlosť S’Estaca, ktorú sa rozhodol predávať herec Michael Douglas na Mallorce. Cena je viac ako 32 miliónov dolárov. Autor:

Množstvo hollywoodskych hercov investuje svoje tučné honoráre do nákupu nehnuteľností. Výnimkou nie je ani držiteľ Oscara Michael Douglas, ktorý s manželkou Catherine Zeta Jonesovou vlastnia niekoľko domov.

Tentoraz sa však rozhodli jeden z nich predať. Už pár dní je na trhu s nehnuteľnosťami ich vila na Malorke, ktorú herec vlastnil vyše tridsať rokov. Luxusnú nehnuteľnosť s obrovským pozemkom sa rozhodol predať za viac ako 32 miliónov dolárov. Zábery aj detaily o predaji zverejnil portál Toptenrealesta­tesdeals.com s odvolaním sa na agentúru Engel Voelkers.

Pohľad
		na nádhernú usadlosť S’Estaca, ktorú
		sa...
Pohľad na
		nádhernú usadlosť S’Estaca, ktorú
		sa...
+11Pohľad na nádhernú
		usadlosť S’Estaca, ktorú
		sa...

Usadlosť pod názvom S’Estaca sa nachádza na pozemku s veľkosťou bezmála 82 hektárov, tvorí je až sedem oddelených budov a jej história sa datuje až do roku 1867, keď ju kúpil arcivojvoda Ludwig Salvator Habsburský. Hollywoodsky herec Douglas investoval peniaze do kúpy tejto nádhernej stavby ukrytej pred zrakmi verejnosti a umiestnenej na skalách nad pobrežím v roku 1990. Vtedy investoval aj do rekonštrukcie a postupne usadlosť nadobudla vizuálnu podobu, akú má dnes.

Spoločenská miestnosť vo vile S’Estaca herca...
Spoločenská miestnosť vo vile S’Estaca herca Michaela Douglasa, ktorý sa ju rozhodol predať.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Engel Voelkers

S’Estaca má k dispozícii desať spální a desať kúpeľní, ktoré boli kompletne modernizované, aby dosiahli súčasné štandardy. Nechýba ani veľká formálna miestnosť na stretnutie s hosťami, knižnica, miestnosť na premietanie, miestnosť s krbom či terasy s výhľadom na more.

Súčasťou usadlosti je tiež posilňovňa alebo pivnica s vínnymi sudmi. Hostia, ktorých môže prespať na mieste až 20, sa dostanú okrem klasickej cesty do usadlosti aj po vode. Člny alebo jachty majú k dispozícii súkromný malý prístav.

Jedna z desiatich spální vo vile S’Estaca,...
Jedna z desiatich spální vo vile S’Estaca, ktorú sa rozhodol predávať herec Michael Douglas.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Engel Voelkers

Na pozemku v bezprostrednom okolí hlavného domu sa nachádza bazén, ktorý je zasadený do prírody a kaskádových terás s vysadenými rastlinami. Nechýbajú olivovníky či vinič.

Ak teda náhodou máte k dispozícii 32 miliónov, do toho. Dom, v ktorom roky dovolenkoval slávny herec a v ktorom sa prestriedala elita Hollywoodu počas početných návštev, môže byť napríklad aj váš.

#predaj #luxus #Malorka #Michael Douglas #nehnuteľnosť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...