Pratt vystavil holý zadok a chrbát ako rak! Kto ešte hazarduje so slnkom?

02.07.2019 00:00

Mali by ísť príkladom, ale zdá sa, že ani hviezdy nie sú v otázke solárnej ochrany príliš uvedomelé. Spáleniu zo slnka sa nevyhli ani tváre Hollywoodu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Suns out guns out I might have got a toouuuch crispy on the honeymoon #Aloe

Príspevok, ktorý zdieľa chris pratt (@prattprattpratt),

Počas uplynulých dní sa na sociálnych sieťach niektoré známe tváre podelili so svojimi fanúšikmi o momentky, ktoré sú výsledkom horúceho počasia, dlhého pobytu na slnku a tiež nezodpovednosti.

Áno, skrátka sa zabudli natrieť prípravkom s ochranným faktorom. Napriek tomu, že prevencia rakoviny kože, ktorú nadmerné vystavenie kože slnku a spálenie slnkom spôsobuje, sa skloňuje posledné roky neustále.

Naposledy prekvapil napríklad hollywoodsky herec Chris Pratt, ktorého v kúpeľni zvečnila novomanželka Katherine Schwarzenegger (záber vyššie). „Slnko vytasilo svoje zbrane. Aspoň budem počas medových týždňov chrumkavejší,“ napísal k momentke hrdina série Strážcovia galaxie, ktorý zaznamenal svoju nahú figúru. A poriadne dočervena spálený chrbát.

Ani zďaleka však nie je sám, kto sa pred slnkom neuchránil a musel poskytovať svojej koži prvú pomoc. Na sociálnych sieťach sa letným spálením v minulosti pochválila aj herečka Brooke Shields, spevák Olly Murs, jeho kolega Sam Smith či speváčka Rita Ora a modelka Ireland Baldwin.

Príklad si z nich určite neberte!

Herečka Brooke Shields

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Lesson learned. ALWAYS wear SPF, even when it's overcast! The sun is so dangerous.

Príspevok, ktorý zdieľa Brooke Shields (@brookeshields),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#leto #slnko #Instagram #koza #Chris Pratt #opálenie #Brooke Shields
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku