Naozaj chce tvrdiť, že nemá botox? Tieto zábery Kidmanovej hovoria niečo iné

03.07.2019 00:00

Aj austrálska herečka Nicole Kidman sa v minulosti vyjadrila, že jej experimenty s vylepšovaním nedopadli dobre a už by sa k nim nevrátila. Len je otázne, či to myslí naozaj úprimne.

Herečka Nicole Kidman počas návštevy filmového...
Herečka Nicole Kidman počas návštevy filmového festivalu Taormina Film Festival.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Claudio Onorati

Austrálska rodáčka dlhé roky čelí dohadom o tom, čo všetko urobila s tvárou, aby dokázala vyzerať takmer bez vrások aj po prekročení päťdesiatky. Sama v minulosti priznala, že využila botox. „Bolo to veľmi nešťastné rozhodnutie. Chvalabohu, dnes už dokážem hýbať tvárou,“ uviedla vtedy.

Sú momenty, keď pohľad na austrálsku herečku, dáva jej tvrdeniam za pravdu. Najmä, keď sa podujme na projekt, akým bol napríklad minulý rok film Destroyer, za výkon v ktorom bola nominovaná na Oscara. Počas návštevy letoviska Taormina, kde si herečka prevzala výnimočné ocenenia, sa však opäť priblížila skôr do skupiny hviezd, ktorých nehybná tvár púta pozornosť.

Herečka Nicole Kidman počas návštevy filmového...
Herečka Nicole Kidman počas návštevy filmového festivalu Taormina Film Festival. Autor: SITA/AP, Claudio Onorati

Kidman sa pri stretnutí s médiami usmievala a profesionálne pózovala. Väčšina jej fotografií však celkom jasne zachytáva úplne nehybné čelo a líčka, ktoré vyzerajú akoby boli umelo vyplnené a spevnené.

Herečka má nepochybnené dobré gény a mladistvý vzhľad je pre ňu vlastný aj po prekročení päťdesiatky – konieckoncov aj v seriáli Veľké malé klamstvá z produkcie HBO stvárňuje ženu mladšiu o dobrých desať rokov než v skutočnosti má. Tvrdiť však, že všetko je len otázka prirodzenosti a dôkladnej starostlivosti? Zvážte sami…

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Nicole Kidman #botox #tvár #Taormina #vylepšenie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vynechávajte veci, ktoré vám škodia a začnite pracovať na svojom zdraví.
Po dovolenkách nastal čas na...

+ Urobte si dnes krásny deň plný lásky a nabite sa pozitívnou energiou.
Dnes vám prídu do práce zlé správy,...