Muchovej triumf vo Wimbledone! Neuveríte, ktorá herečka ju žiadala o lístky

09.07.2019 09:01
Rebel Wilson
Herečka Rebel Wilson (v strede) počas zápasu Karolíny Muchovej s Karolínou Plíškovou zasadla na miesta vyhradené pre sprievod tenistky Muchovej. Autor: ,

Wimbledon je pravidelne miestom pre hviezdnych hostí. A jedného z nich mala na svojom zápase aj česká tenistka Karolína Muchová.

Muchovej fandila v úspešnom osemfinálovom zápase vo Wimbledone proti krajanke Karolíne Plíškovej austrálska herečka Rebel Wilson.

Neprehliadnuteľná blondína, ktorú môžu v súčasnosti vidieť v kinách aj slovenskí diváci vo filme Podfukárky s oscarovou hviezdou Anne Hathawayovou, zasadla do lóže vyhradenej pre sprievod českej tenistky.

Tenistka Karolína Muchová po úspešnom zápase na...
Tenistka Karolína Muchová po úspešnom zápase na Wimbledone. Autor: SITA/AP, Ben Curtis

„Má rada tenis, sme kamarátky. Napísala mi dnes kvôli lístkom, tak som jej ich dala. Užila si to,“ uviedla Muchová na tlačovej konferencii po tom, čo zdolala po veľkom boji nasadenú trojku Plíškovú.

S Wilsonovou sa zoznámila vlani v New Yorku počas svojho debutu na US Open. „Boli sme spolu na večeru. Napísala mi na twitteri, keď som porazila Muguruzaovú. Hovorila som si: Páni. Prekvapilo ma to. Je hrozne milá, ohromne zábavná. Nech povie čokoľvek. Úžasná,“ povedala dvadsaťdvaročná rodáčka z Olomouca, ktorá prežíva mimoriadne podarenú premiéru vo Wimbledone.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tenis #wimbledon #lístky #Rebel Wilson #Karolína Muchová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku