Najväčšia bolesť v živote? Toto prekonalo aj pôrod, vyhlásila Kardashianka

10.07.2019 00:00

Náročný pôrod, zranenie, úmrtie blízkej osoby, koniec vzťahu... dôvody, pri ktorých pociťujeme bolesť, bývajú rôzne. Televízna hviezda Kim Kardashian však má svoj vlastný pohľad "na vec".

Televízna a internetová hviezda Kim Kardashian...
Televízna a internetová hviezda Kim Kardashian v kreácii Mugler a jej manžel Kanye West. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

V rozhovore pre Wall Street Journal sa 38-ročná internetová hviezda vyznala z toho, že najväčšiu fyzickú bolesť zažila iba pred pár mesiacmi. A týkala sa šiat! Áno, šiat.

Reč je, samozrejme, o špeciálnej kreácii – šatách z dielne Thierryho Muglera, ktorý si hviezda obliekla na cenách MET Gala. Korzet v šatách jej driek zmenšil o niekoľko centimetrov a ilúzia úzučkého pása bola dokonalá.

„Nikdy v mojom živote som necítila takú bolesť,“ vyhlásila Kim Kardashian. „Mala by som vám ukázať fotografie, ako to vyzeralo, keď som sa vyzliekla,“ dodala brunetka.

Už dávnejšie pritom priznala, že v korzete nebolo možné sadnúť si a tak si vlastne počas slávnostného gala v Metropolitnom múzeu, ktoré je spojené aj s niekoľkochodovou večerou, nedokázala sadnúť k stolu. Pre magazín Vogue tiež priznala, že do úvahy neprichádzalo ani ísť na toaletu. Ak by si šaty rozopla, už by sa do nich asi znovu nenasúkala.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bolesť #Telo #Kim Kardashian #korzet #MET Gala
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobre sa obliekajte, dávajte si pozor, aby ste neprechladli a neochoreli.
Učte sa novým veciam, prospeje...

+ Riaďte sa svojou hlavou, nie rozumami od niekoho iného.
V práci to nepreháňajte, aj vy si potrebujete...