Angelina Jolie ovládla ulice Paríža! Usmiata a štýlová, pozrite sa, ako žiari

11.07.2019 00:00

Boli časy, keď vidieť ju usmievať sa nebolo rozhodne na programe dňa. Ale zdá sa, že herečka a režisérka Angelina Jolie je posledné dni vo skvelej nálade.

Herečka Angelina Jolie prichádza do hotela...
Herečka Angelina Jolie prichádza do hotela Crillon v Paríži, kde je ubytovaná počas svojho pobytu vo francúzskej metropole. Autor: Profimedia

Hollywoodska hviezda a držiteľka Oscara sa v týchto dňoch nachádza v Paríži, kde sa okamžite stala stredobodobom pozornosti. Diva pricestovala do metropoly Francúzska nakrúcať novú reklamu na parfum značky Guerlain, ktorého je tvárou.

Popri tom však stihla aj niekoľko súkromných aktivít, medzi nimi nákup hračiek v slávnom hračkárstve či výlet do niekoľkých butikov. Paparazzovia, ktorí ju sledovali, zachytili hviezdu aj počas príchodu do hotela, kde stihla ešte pred vkĺznutím do jeho útrob, rozdať pár autogramov a ochotne aj zapózovala pred objektívmi.

Pohľad na 44-ročnú hviezdu bol príťažlivý. Jolie si obliekla model letných pruhovaných šiat, ktoré siahali až po zem a doplnila ich slnečnými okuliarmi a drobnou kabelkou. V rukách jej nechýbala ani papierová taška kozmetickej značky, ktorá jej pobyt v Paríži pravdepodobne platí. Nuž, ale pre reklamu všetko!

Pred pár dňami sa na internete objavil nový trailer k pokračovaniu filmu Vládkyňa zla z produkcie štúdií Disney. Do slovenských kín príde v októbri tohto roka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#paríž #paparazzovia #krása #Guerlain #Angelina Jolie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na klimatizáciu, môže vám spôsobiť viac zla ako dobra.
Pozor na slová, ktoré použijete, niekto by to...

+ Začnite si viac veriť a menej jesť v reštaurácii, vašej váhe to prospeje.
Dobre si premyslite kde a koľko...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk