Konečne! Ed Sheeran potvrdil, že je ženatý s Cherry Seabornovou

14.07.2019 00:00
Spevák Ed Sheeran na premiére filmu Yesterday v...
Spevák Ed Sheeran na premiére filmu Yesterday v Londýne. V snímke si aj zahral. Autor: ,

Anglický spevák Ed Sheeran v piatok po prvýkrát verejne potvrdil, že je ženatý so svojou dlhoročnou láskou Cherry Seabornovou.

„Už som vedel, že v čase, keď táto skladba vyjde, budem ženatý,“ odpovedal 28-ročný interpret na otázku, čo znamená slovné spojenie „moja manželka“, ktoré sa objavilo v texte jeho pesničky Remember the Name. Tá sa nachádza na jeho novom albume No. 6 Collaborations Project a hosťujú v nej rapperi Eminem a 50 Cent.

K odhaleniu prišlo v piatok v rozhovore, ktorý s Edom Sheeranom robil známy americký rozhlasový moderátor Lenard Larry McKelvey, známy aj ako Charlamagne Tha God.

Podľa nedávnych správ britských médií, ktoré ale boli až doteraz nepotvrdené, sa Cherry Seaborn a Ed Sheeran vzali už pred Vianocami a na svadbe mali len okolo 40 najbližších priateľov a členov rodiny.

Sheeran a Seaborn sa kamarátili už ako spolužiaci na strednej škole v anglickom Suffolku, potom sa však dlho nevideli a dali sa dokopy až po dlhých rokoch v júli 2015. Už v januári minulého roku spevák na Instagrame oznámil, že je so Seaborn, inak známou britskou hráčkou pozemného hokeja, zasnúbený. Párik sa podľa Sheerana zasnúbil na Silvestra, pár sekúnd pred začiatkom roku 2018. „Sme veľmi šťastní a ľúbime sa,“ napísal spevák pod spoločnú fotografiu.

#láska #manželstvo #Ed Sheeran #spokojnosť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku