Keď hollywoodska hviezda splynie s ulicou! Selena Gomez ako turistka v Ríme

23.07.2019 16:15

Herečka a speváčka Selena Gomez oslávila svoje 27. narodeniny v slnečnom Taliansku.

Fotografi zachytili americkú hviezdu nielen na uliciach Ríma, ale aj počas posedenia s kamarátmi v jednej z reštaurácií v hlavnom meste Talianska.

Selena Gomez dovolenkuje v Ríme.
Selena Gomez dovolenkuje v Ríme. Autor: Profimedia

Na ulici ju sprevádzal okrem iného aj taliansky producent Andrea Iervolino. Tmavovlasá hviezda na svoj narodeninový deň zvolila maxi šaty v odtieni šedo-zelenej farby a sandále na platforme. S rozpustenými vlasmi a takmer bez mejkapu slávna Selena Gomez celkom splynula s bežnými turistami, ktorí sa potulovali Rímom.

Na podobnom výlete v Taliansku bola niekdajšia partnerka speváka Justina Biebera videná aj presne pred rokom, kedy si zaletela oddýchnuť do Európy. Po lete však nastali pre Gomezovú ťažšie chvíle a na jeseň skončila na psychiatrickej klinike, kam ju dostal emocionálny kolaps. Pod ten sa podpísali jej zdravotné problémy súvisiace najmä s transplantáciou obličky.

Herečka Selena Gomez v Cannes v máji v...
Herečka Selena Gomez v Cannes v máji v kombinácii z dielne značky Chanel. Autor: Reuters, STEPHANE MAHE

Usmiata a mierne pribratá herečka však vyzerá byť opäť v psychickej pohode, v obklopení priateľov pod talianskym slnkom naberá sily na plnohodnotný návrat do života. Už v máji sa ukázala aj na filmovom festivala v Cannes, kde sa zúčastnila premiéry komediálneho hororu Mŕtvi neumierajú.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Rím #narodeniny #Selena Gomez
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku