Natalie Imbruglia sa dočkala! Ako 44-ročná sa stane mamou, už sa pýši bruškom

25.07.2019 09:17

Austrálska speváčka, ktorú preslávil najmä hit „Torn“ z roku 1997, žiari šťastím.

Ako 44-ročná čaká svoje prvé dieťatko a rastúcim bruškom sa pochválila svojim fanúšikom na Instagrame. Z krásnej speváčky sa tak už o pár mesiacov stane naozaj nádherná mamička.

Natalie Imbruglia sa pochválila rastúcim bruškom.
Natalie Imbruglia sa pochválila rastúcim bruškom. Autor: Natalie Imbruglia /Instagram

„Ako môžete vidieť na zábere, je tu ešte jedna novinka (nie, nezjedla som melón). Túto jeseň očakávam príchod svojho prvého potomka. Tí, ktorí ma poznajú vedia, že išlo o môj dlhodobý sen, ktorý sa mi napokon splnil vďaka asistovanej reprodukcii a darovaným spermiám. Verejne už na túto tému viac nepoviem. Veľmi sa teším z tohto dobrodružstva,“ napísala speváčka na svojom Instagrame.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I’m very happy to announce that I have just signed a record deal with BMG!! What an AMAZING team. I have been busy writing for the past year and a half and can’t wait to share these new songs with you all!!!! And as you can see from the pic.. there is another announcement... (no I haven’t swallowed a watermelon). I’m expecting my first child this Autumn. For those of you that know me, this has been something I have wanted for a very long time and I’m blessed that this is possible with the help of IVF and a sperm donor-I won’t be saying anything more on that publicly. I’m so excited about this next adventure... a new album and I’m going to be a mum! ❤️✨

Príspevok, ktorý zdieľa natalie_imbruglia (@natalie_imbruglia),

Imbruglia si svoje súkromie chráni, rozpráva o ňom zriedkakedy. V roku 2008 sa rozpadlo jej manželstvo s členom kapely „Silverchair“, Danielom Johnsom. V roku 2016 sa o svojej túžbe stať sa mamou rozhovorila pre magazín Red: „Je to trochu ubíjajúce, pretože moji priatelia už majú zväčša tri deti. Je to ťažké, pretože všetci vieme, že je to naozaj exkluzívny klub – len pre členov,“ opísala.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tehotenstvo #Natalie Imbruglia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vynechávajte veci, ktoré vám škodia a začnite pracovať na svojom zdraví.
Po dovolenkách nastal čas na...

+ Urobte si dnes krásny deň plný lásky a nabite sa pozitívnou energiou.
Dnes vám prídu do práce zlé správy,...