Len jediná vec! Čoho by sa nedokázala vzdať Ostrihoňová či Čírová?

31.07.2019 13:59
Moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová na...
Moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová na premiére filmu 100 vecí. Autor:

Jedným z najväčších filmových hitov leta sa stala nemecká komédia 100 vecí – film, ktorý privádza diváka k myšlienke, čo je v živote naozaj dôležité.

V slovenských kinách ho diváci môžu vidieť už od 18. júla. Aj niektoré slovenské známe tváre sa s myšlienkou filmu pohrali a zamysleli sa nad tým, bez čoho by si život nedokázali predstaviť. Na otázku: Keby ste sa mali vzdať všetkých svojich vecí a nechať si len jednu jedinú, čo by to bolo?, odpovedali moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová, speváčka Mária Čírová či herečka Veronika Strapková.

„Ak by som sa mala všetkého vzdať, ponechala by som si svojho manžela. Aj keď, samozrejme, ho nepovažujem za vec! On ale dokáže plniť množstvo funkcií naraz, nahradil by telku, rádio, aj uvarí, aj zahreje objatím, keby zima bola… S ním by sa mi žilo aj bez vecí dobre,“ opísala so smiechom sympatická držiteľka ceny OTO, Veronika Cifrová Ostrihoňová. Odpoveď, ale o čosi stručnejšiu, má aj speváčka Mária Čírová, ktorá by nerada prišla o jednu vec: „Zubnú kefku,“ povedala. bež čoho, čo koho by si nevedela predstaviť život herečka a speváčka Veronika Strapková? „Ponechala by som si ľudí . Ale vybrať jedného by bolo ťažké. Som rada, že to nie je reálne a nemusím nad tým rozmýšľať, to by som sa asi zapotila,“ povedala.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Mária Čírová #Veronika Cifrová Ostrihoňová #100 vecí
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si výdatné raňajky, potrebujete veľa sily.
Investujte svoje peniaze niekam, kde sa vám budú...

+ Dbajte na to, aby ste sa teplo obliekali, nemôžete si dovoliť byť chorý.
Zajtra nemáte čas na nič navyše,...