Spevák Shawn Mendes: Twitter a Instagram som si z mobilu vymazal

Dvadsaťročný rodák z Toronta to prezradil fanúšikom a fanúšičkám v rámci priestoru pre otázky a odpovede pred koncertom v Atlante v Georgii.

04.08.2019 13:33
Spevák Shawn Mendes. Foto: ,
Spevák Shawn Mendes.
debata

„Veľmi bojujem so sociálnymi médiami. Aby som bol k vám úprimný, pred troma dňami som si vymazal Twitter aj Instagram, no poslal som môjmu manažérovi fotografie s tým, aby ich zverejnil miesto mňa,“ uviedol. „Niekedy si od toho jednoducho musím dať pauzu, pretože to má na mňa veľký vplyv, rovnako ako na kohokoľvek iného. Musíte si na seba dávať pozor, je to veľmi, veľmi dôležité. Na prvom mieste musíte byť vy,“ vyhlásil.

Shawn Peter Raul Mendes sa dostal do povedomia verejnosti coververziami skladieb na službe Vine. V roku 2014 vydal debutové The Shawn Mendes EP, pričom o rok neskôr ponúkol štúdiový album Handwritten, na ktorom sa nachádza napríklad úspešný singel Stitches. V septembri 2016 uviedol na trh nahrávku Illuminate a vlani album Shawn Mendes. So všetkými pritom dobyl americký albumový rebríček Billboard 200. Dva razy ho nominovali na Grammy a raz na BRIT Award.

debata chyba
Viac na túto tému: #sociálne siete #Shawn Mendes

+ Svoje bolesti nezaháňajte len liekmi, mali by ste vedieť príčinu.
Preneste sa už cez to, že ste raz v živote...

+ Pravidelné prestávky počas práce znižujú stres a zvyšujú produktivitu.
Nerobte si z nikoho srandu, ani vy ste...