Život po rozvode? Pre hviezdu Ladíme! to bolo desivé aj osoblodzujúce

10.08.2019 07:00

Ich láska bola ako z filmu. A vlastne, presne tam aj vznikla. Pri nakrúcaní. Manželstvo herečky Anny Campovej a Skylara Astina však nevydržalo.

Herečka Anna Camp na podujatí televíznej...
Herečka Anna Camp na podujatí televíznej stanice NBC. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Hviezdy filmovej trilógie Ladíme! začali spolu randiť práve v čase, keď spoločne nakrúcali prvý film z tejto úspešnej hudobnej komédie. Po pár rokoch nasledovala svadba a vyzeralo to, že patria medzi najšťastnejšie herecké páriky. V apríli tohto roka však dvojica potvrdila rozvod.

Herečka, ktorá nedávno propagovala nový televízny seriál Perfect Harmony, sa priznala, že skúsenosť s rozvodom je pre ňu zvláštna a zaujímavá. „Bolo to desivé a zároveň oslobodzujúce,“ citoval Campvoú portál JustJared.com z odpovede na otázku jedného z novinárov, ktorý sa jej opýtal, ako prežíva obdobie po rozchode s dlhoročným partnerom.

„Cítim sa viac sama sebou ako kedykoľvek predtým,“ doplnila ešte blondínka, ktorá priznala, že je v zraniteľnom období života, ale je to pre ňu súčasne veľmi posilňujúce. „Rozhodnutia, ktoré som urobila, som robila s tým najlepším úmyslom a pre dobro. Naučila som sa, že môžete prechádzať v živote veľkými zmenami, ale zostať zároveň pozitívni a priateľskí,“ dodala ešte.

Herecký pár Anna Camp s bývalým manželom...
Herecký pár Anna Camp s bývalým manželom Skylarom Astinom. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#smútok #Sloboda #rozvod #manželstvo #Anna Camp
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zdravotne na tom budete veľmi dobre, nemáte sa čoho obávať.
Doprajte si veci, ktoré ste si doteraz...

+ Žite svoj život naplno a v ničom sa neobmedzujte.
Máte pred sebou veľa možností, vyberte si tú najlepšiu...