Žiadna pestúnka! Jacksonovú inšpirovala vlastná mama, zvláda syna sama

13.08.2019 08:20
Janet Jackson
Speváčka Janet Jackson na archívnom zábere. Autor: ,

Tento rok účinkovala na festivale Glastonbury a absolvovala šnúru koncertov. Speváčka Janet Jackson je však zároveň aj starostlivou mamou.

Pre magazín Stellar speváčka, ktorá bola najmladšou sestrou zosnulého speváka Michaela Jacksona, porozprávala o svojich materských povinnostiach. Priznala, že nie je jednoduché zladiť kariéru a rodičovstvo.

„Je to ťažké byť pracujúcou mamou. Nemám žiadnu pestúnku. Všetko robím sama,“ prezradila Jackson. Zdôvodnenie je však veľmi pragmatické. „Ak to zvládla moja mama s deviatimi deťmi (pozn. redakcie: súrodencov Jacksonovcov bolo 9), nie je dôvod, prečo by som ja nemohla. Samozrejme, že keď pracujem, je tam niekto, kto na neho dáva pozor. Ale inak je to len o mne a mojom dieťati,“ pokračovala Janet Jackson.

„Z času na čas to nie je celkom ľahké. Ale môj život sa zmenil. Celkom očividne sa na prvé miesto dostal syn,“ uzatvorila Jackson, ktorá má syna Eissu s miliardárom Wissamom Al-Mana.

Dvojica sa prekvapivo rozišla iba pár mesiacov po pôrode chlapca a v médiách sa objavili dokonca aj tvrdenia o domácom násilí či ponižovaní zo strany partnera. Jackson však podobné veci nekomentovala a jej zástupca ich dementoval.

#pomoc #pestúnka #Janet Jackson #dieťa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nešírte negatívnu energiu, vráti sa tak isto aj vám späť.
Ak sa budete snažiť, všetko môžete zvládnuť...

+ Neznepokojujte sa, vaše zdravie je na tom lepšie ako si myslíte.
Mali by ste si nájsť inšpiráciu, všetko...