Sestra Cyrusovej o rozchode: Keď bude Miley pripravená hovoriť, urobí to

16.08.2019 00:00
Speváčka Miley Cyrus s manželom Liamom...
Speváčka Miley Cyrus s manželom Liamom Hemsworthom. Autor: ,

Po menej ako roku manželstva sa speváčka Miley Cyrus a herec Liam Hemsworth rozišli, čo potvrdili pred pár dňami potvrdili v spoločnom vyhlásení.

Čo povedala na tému sledovaného rozchodu staršia sestra speváčky, Brandi Cyrus? „Nemám právo o tom hovoriť, nie je to moja vec,“ povedala Brandi v podcaste „Your Favorite Thing“. „Nie je nič, čo by som na to povedala. Som tu pre ňu a, samozrejme, trávim s ňou teraz veľa času. Ak bude pripravená o tom hovoriť, tak to urobí,“ dodala Brandi, ktorá sa živí ako DJ-ka. Na svojom Instagrame zároveň zverejnila foto, na ktorej pózuje spolu so slávnou sestrou na lodi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Sister Sister

Príspevok, ktorý zdieľa Brandi Cyrus (@brandicyrus),

Miley Cyrus a herec Liam Hemsworth sa prvýkrát stretli už pred desiatimi rokmi pri nakrúcaní filmu Posledná pieseň. Začali spolu randiť, no v roku 2012 sa rozišli prvýkrát. Po troch rokoch sa ich cesty opäť spojili. Rovnako rýchly, ako ich posledný rozchod však bola aj ich svadba, čo priznala v rozhovore pre Hello! herečka Elsa Pataky, manželka Chrisa Hemswortha, staršieho brata Liama.

"Ich svadba v Nashville bola poriadnym prekvapením. Mali to ťažké, keďže ich dom v Kalifornii zničil požiar a mám pocit, že túžili urobiť niečo, čo by ich urobilo šťastnými. Prišli o všetko a boli z toho naozaj nešťastní,“ opísala Pataky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Miley Cyrus #Liam Hemsworth
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sami dnes nič nevyriešite, potrebujete názor iných ľudí.
Nerobte nič na poslednú chvíľu, nevyjde vám to...

+ Pretvárky vás neskôr omrzia a vy budete musieť vyjsť na povrch s pravdou.
Nespoliehajte sa na hazardné hry...