Kto je tá krásna Francúzka? Belmondova vnučka! Posiela bozky z Benátok

02.09.2019 00:00
Annabelle Belmondo
Modelka Annabelle Belmondo na benátskej pláži Lido na 76. ročníku medzinárodného filmového festivalu v Benátkach. Autor: ,

Šarm jej teda nechýba! Na pláž Lido v Benátkach dorazila aj 31-ročná francúzska modelka Annabelle Belmondo. Vystúpila z lode a čakajúcim fotografom poslala niekoľko vzdušných bozkov.

Dlhé hnedé vlasy, jemnučký mejkap a šik baretka na hlave – práve takto sa dala nositeľka slávneho priezviska zastihnúť na pláži Lido pod Benátkami, kde sa dá vidieť väčšina hviezd prichádzajúcich na filmový festival.

Modelka  Annabelle Belmondo na benátskej pláži...
Modelka Annabelle Belmondo na benátskej pláži Lido na 76. ročníku medzinárodného filmového festivalu v Benátkach. Autor: Reuters

Annabelle Belmondo je jedným zo šiestich vnúčat slávneho herca Jeana-Paula Belmonda a vo Francúzsku patrí k vychyteným modelkám. V roku 2016 si práve Jean-Paul Belmondo (86) prevzal v Benátkach Zlatého leva za celoživotné dielo.

Modelka Kate Upton na benátskej pláži Lido na...
Modelka Kate Upton na benátskej pláži Lido na 76. ročníku medzinárodného filmového festivalu v Benátkach. Autor: SITA/AP, Ettore Ferrari

Práve pózovanie pri vystupovaní z lode na pláži Lido je už tradičnou činnosťou veľkých hollywoodskych či európskych hviezd.

Monica Bellucci pózuje po príchode na pláž Lido...
Monica Bellucci pózuje po príchode na pláž Lido v Benátkach. Autor: SITA/AP, Ettore Ferrari

Svoje fotografie z tohto miesta už majú tento rok na konte Brad Pitt, Juliette Bichoche, slávna Španielka Rossy de Palma, hollywoodske herečky Laura Dern a Scarlett Johansson či modelky Kate Upton a Sofia Richie ako aj niekdajšia členka Spice Girls, Mel B. (pozrite si v galérii).

 Brad
		Pitt na benátskej pláži Lido na
		76....
Monica
		Bellucci pózuje po príchode na pláž
		Lido...
+13Roumunská herečka 
		Madalina Ghenea na
		benátskej...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#MFF Benátky #Anabelle Belmondo
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na vitamíny, načerpávajte ich z ovocia a zeleniny.
Pripravte sa aj na horšie časy, odkladajte...

+ Svoju šancu ste si premárnili, ale nič nie je stratené.
Ak nič neurobíte, ani nič nepokazíte, avšak...