Alkohol už radšej nie! Opitá Kardashianka prezradila strážené tajomstvo

05.09.2019 14:39
Celebrita Kim Kardashian West zamierila na The...
Celebrita Kim Kardashian West na archívnom zábere. Autor: ,

Alkohol vraj rozväzuje jazyk. Niečo o tom vie aj televízna hviezda Kim Kardashian.

V jednej z nových epizód televíznej šou Keeping up with Kardashians sa priznala k tomu, že do sveta doslova „vytrúbila“ tajomstvo, ktoré si chcela nechať pre seba. Príchod štvrtého dieťaťa na svet. A dôvodom bolo, že sa opila. Malo sa tak stať počas jedného z vianočných večierkov.

„Povedala som to niekomu, ale vôbec si nepamätám, o koho išlo. Bola som opitá,“ priznala sa pred kamerami v televíznej šou svojmu švagrovi Scottovi Disickovi. Správy o tom, že Kardashian a jej manžel Kanye West si nechali vynosiť aj štvrté dieťa sa potom objavili v médiách len do pár dní.

„Bola to moja vina, takže nemôžem byť z toho sklamaná,“ komentovala štvornásobná mama. „Ale mám ďalší dôvod, prečo nepijem,“ dodala ešte Kim Kardashian, ktorej náhradná matka vynosila syna. Do rodiny Westa a Kardashianovej pribudol v máji a dostal meno Psalm.

Hviezda z internetu si už predtým nechala vynosiť dcérku Chicago. Dve prvorodené deti porodila sama – najstaršia je dcérka North a druhý v poradí sa jej narodil syn Saint.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#klebeta #Kim Kardashian #dieťa #bulvár #alkohol
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neplytvajte svojim zdravím, pokúste sa ho utužovať, čo najdlhšie.
Nespoliehajte sa na ľudí okolo seba,...

+ Doprajte svojmu telu vitamíny, v tomto období ich potrebuje.
Nešetrite na zážitkoch, raz budete predsa...