Do voza aj do koča! Vojvodkyňa Kate nikdy nesklame, opäť na jednotku

10.09.2019 16:00

Vojvodkyňa Kate nezaháľa a v septembri sa pustila s nadšením do plnenia si svojich povinností, čo by členky kráľovskej rodiny.

Hoci má doma od minulého týždňa už dve školopovinné deti, keďže aj 4-ročná princezná Charlotte začala navštevovať súkromnú školu Thomas's Battersea, čas na podporu rôznych charitatívnych, enviromentálnych či edukačných podujatí si vždy nájde.

Vojvodkyňa Kate v záhrade "Back to...
Vojvodkyňa Kate v záhrade "Back to Nature". Autor: SITA/AP

V skvelej nálade zavítala na otvorenie záhrady určenej pre deti s názvom „Back To Nature“ v grófstve Surrey, kde ju už čakali jej malí fanúšikovia. Trojnásobná mama medzi nich zavítala ako krásna, usmievavá kvetinka – zo svojho šatníka si totiž vytiahla kvetované šaty jej obľúbenej značky Emilia Wickstead. Bledé šaty posiate ružovými kvetmi v hodnote takmer 1 700 libier vojvodkyni naozaj pristali. Navyše, do zelenej záhrady sa aj hodili.

Vojvodkyňa Kate v záhrade "Back to
		Nature".
Vojvodkyňa
		Kate obklopená deťmi v záhrade
		"Back...
+4Vojvodkyňa Kate v
		záhrade "Back to
		Nature".

Šaty mala trojnásobná mama v páse ešte zvýraznené opaskom, takže jej štíhla postavička sa zasa stala vďačným objektom prítomných fotografov. K šatám manželka princa Williama zvolila topánky na slamennej platforme v bledom tóne, jej look dopĺňala čierna kabelka.

Vojvodkyňa Kate obklopená deťmi v záhrade...
Vojvodkyňa Kate obklopená deťmi v záhrade "Back to Nature". Autor: SITA/AP

Ako už mnohokrát, aj tento raz si našla svoje miesto medzi prítomnými deťmi, ktoré ju okamžite prijali medzi seba. Jej prirodzený šarm a úprimný úsmev si srdcia malých školákov dokážu získať takmer okamžite a na akomkoľvek mieste – dokonca aj na voze ťahanom traktorom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#záhrada #vojvodkyňa Kate #Surrey
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku