Opäť v škole! Takto sa na prvý deň vystrojili krásne španielske princezné

12.09.2019 00:00

Španielska princezná Sofia (12) a korunná princezná Leonor (14) už zarezávajú v laviciach, do školy ich priviezli ich kráľovskí rodičia.

Po prázdninách opäť v škole. V Madride sa 11. septembra začala škola aj pre dve španielske princezné. Dcéry kráľovnej Letizie (46) a kráľa Felipeho (51) dorazili v sprievode svojich rodičov do jednej zo súkromných škôl v centre Madridu.

Korunná princezná Leonor a princezná Sofia...
Korunná princezná Leonor a princezná Sofia prichádzajú do súkromnej školy v Madride. Autor: Profimedia

Princezná Sofia (12) a korunná princezná Leonor (14) mali oblečené školské uniformy – krátke modré sukne, biele blúzky a tmavomodré svetríky. Obe mali svoje blond vlasy zviazané do vrkoča, na chrbte si niesli školské tašky. S pomôckami im pomáhali aj ich kráľovskí rodičia. Hoci je medzi dievčatami dvojročný vekový rozdiel, vyzerajú takmer ako dvojičky.

Obe tínedžerky sú štíhle po mame, niekdajšej televíznej moderátorke Letizii Ortiz, ktorá sa stala manželkou španielskeho kráľa v roku 2004, keď si dvojica povedala „áno“ v Madride. Počas prázdnin zverejnila kráľovská rodina aj niekoľko záberov z ich dovolenky, ktorú už tradične štvorčlenná rodina strávila v meste Palma de Mallorca, v paláci Marivent, patriacemu španielskej kráľovskej rodine.

Zľava: Kráľ Felipe VI, princezná Leonor,...
Zľava: Kráľ Felipe VI, princezná Leonor, princezná Sofia a ich mama, kráľovná Letizia v parku v meste Palma de Mallorca. Autor: SITA/AP

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Španielska kráľovná Letizia #princezná Sofia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Kvalitný spánok sa odzrkadľuje hlavne na vašej psychickej stránke.
Nezabúdajte pri práci aj na rodinu a...

+ Snažte sa to na slnku neprehnať, aby ste neskončili na pohotovosti s úpalom.
Tento mesiac zo seba dajte...