Gottschalk o odchode od manželky po 40-tich rokoch: Neviem, či to bolo správne

15.09.2019 00:00
Thomas Gottschalk
Moderátor Thomas Gottschalk a jeho manželka Thea na zábere z roku 2007. Autor: ,

V marci potvrdil slávny nemecký moderátor Thomas Gottschalk (69) rozchod s manželkou Theou (73) po 46 spoločných rokoch, z toho 42 prežitých v manželstve.

Z ich vzťahu pochádzajú dvaja synovia, Roman (36) a Tristan (29). Dôvodom ich rozchodu sa stala nová žena, 57-ročná Karina Mross, ktorá sa začala po boku moderátora v tom čase objavovať.

V aktuálnom rozhovore pre magazín „Der Spiegel“ Gottschalk priznal, že si nie je istý, či bol tento jeho krok smerom von z manželstva správny. „Po prvý raz som sa rozhodol v rozpore so svojím rozumom a v rozpore so všetkým, čo odo mňa očakával zvyšok sveta,“ opísal v rozhovore moment, kedy sa rozhodol opustil svoju manželku kvôli milenke. Nasledoval vraj svoj vnútorný hlas, ktorý dovtedy vždy ignoroval.

Thomas Gottschalk zároveň v rozhovore priznal, že si nie je istý, či bolo rozhodnutie opustiť manželku dobré. „Urobil som rozhodnutie, o ktorom som nevedel, či je správne. Ale to neviete nikdy dopredu,“ vysvetlil s tým, že sa snaží napraviť škody, ktoré týmto rozhodnutím spôsobil všetkým zúčastneným.

Thomas a Thea boli dlhé roky považovaní v Nemecku za pár snov. Spoznali sa v roku 1972 na bále v Mníchove, o 4 roky neskôr sa zosobášili. V roku 1993 sa rodina presťahovala do Malibu. Vzhľadom na fakt, že Thomas Gottschalk roky patrí k najvychytenejším moderátorm Nemecka, aj vďaka relácii Wetten dass…? (Stavme sa, že…), ktorú dlhé roky moderoval, v rozvode pôjde o slušný balík peňazí. Majetok manželov sa odhaduje na 90 miliónov eur.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Thomas Gottschalk #rozvod
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zvýšte opatrnosť, hlavne starší ľudia musia dodržiavať pitný režim.
Túžba po kariérnom raste vám nedá...

+ Je načase prestať s fajčením, vaše telo nevládze už ani ranný nádych.
Finančnú situáciu vám určite...