Poláková a Malachovská vzali do spoločnosti dcéry: Pozrite sa, to sú krásky!

20.09.2019 09:56

Vyrastať v rodine známej tváre nemusí byť vždy med lízať. Ale niekedy je to celkom príjemné. Napríklad, ak vás známa mama vezme na párty či spoločenský večer.

Moderátorka Iveta Malachovská a jej dcéra...
Moderátorka Iveta Malachovská a jej dcéra Kristína. Autor: Avon

To platilo aj v stredu večer v bratislavskej galérii Umelka, kde sa konal večer známej kozmetickej spoločnosti. V početnej skupine celebritných hostí sa objavili aj známe mamy s menej známymi dcérami. Obe však zaujali svojím pôvabom.

Reč je o ratolestiach moderátoriek Ivety Malachovskej a Adriany Polákovej, z ktorých sú už dnes veľké dámy a po boku svojich mám často pútajú pozornosť médií. Ani v stredu večer to nebola výnimka.

Speváčka Veronika
		Nízlová.
Na
		večerný event známej kozmetickej
		spoločnosti...
+22Herečka Zuzana
		Vačková predviedla vynovený
		účes.

Malachovskej dcéra Kristína je už na pozornosť fotografov či novinárov ako-tak zvyknutá. Asi aj preto pôsobila veľmi uvoľnene a do objektívov rozdávala úsmevy. Tvár markízackeho Telerána Poláková vzala na uvedenie novej vône svoju dcéru Luciu.

Na uvedenie novej vône vzala moderátorka...
Na uvedenie novej vône vzala moderátorka Adriana Poláková aj svoju dcéru. Autor: Avon

Iba nedávno zverejnila moderátorka fotografiu na svojom Instagrame, kde sa pochválila oboma dospelými deťmi. Tentoraz mala Lucia svoju „spoločenskú“ premiéru. A zvládla ju na jednotku.

Počas slávnostného večera sa na pódiu objavila speváčka Dara Rolins, ale prím mali tváre z televíznych obrazoviek. Zaujímavý moment nastal aj v jednej chvíli, keď sa pred objektívmi zišli bývalé hviezdy Slovenskej televízie – televízne hlásateľky. Na jednu fotografiu sa tak podarilo „dostať“ tváre ako Soňa Müllerová, Nora Beňačková, Alena Heribanová, Emma Tekelyová aj Ada Straková. Akurát Hanu Rapantovú, ktorá tiež na tomto podujatí nechýbala, čosi zdržalo.

Niekdajšie známe tváre z televíznych obrazoviek...
Niekdajšie známe tváre z televíznych obrazoviek - hlásateľky (zľava) - Nora Beňačková, Alena Heribanová, Ada Straková, Soňa Müllerová a Emma Tekeylová. Autor: Avon

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#šoubiznis #Iveta Malachovská #dcéra #Adriana Poláková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ranná rozcvička a studená sprcha rozprúdi všetky vaše zmysli.
Rozhodujte sa pomaly, veď nehnuteľnosť...

+ Práca pri maľovaní vás upokojí a prinesie harmóniu do rodiny.
Neustále porovnávanie v práci vám zaručene...