Demi Moore prezradila: S Kutcherom mali sex v trojke, ale stálo ich to vzťah

21.09.2019 00:00

V posledných dňoch niet azda jediného, keď by sa vonku neobjavila nová informácia zo súkromia herečky Demi Mooreovej. Dôvodom je vydanie jej autobiografie, ktorá sa ocitne na pultoch už budúci týždeň.

Herec Ashton Kutcher a jeho exmanželka Demi...
Herec Ashton Kutcher a jeho exmanželka Demi Moore v januári 2011. Pár mesiacov predtým, ako sa Kutcher od manželky definitívne odsťahoval. Autor: SITA/AP, Matt Sayles

Slávna herečka, matka troch dcér a bývalá manželka hercov Bruca Willisa a Ashtona Kutchera, už stihla pustiť do sveta informácie o tragických chvíľach potratu, ktorý prežila počas manželstva s druhým menovanýmm. V knihe sa zverila aj so zážitkom z mladosti, keď ju ako pätnásťročnú znásilnili. A najnovšie sa opäť púšťa do veľmi intímnych vôd.

Podľa portálu Radaronline, ktorý cituje z pripravovanej knihy, priznala herečka v rámci spomienok na manželstvo s Ashtonom Kutcherom aj sexuálne hry a sex v trojici. „Chcela som mu ukázať, aká skvelá a zábavná dokážem byť,“ píše v knihe. Výsledok však veľmi nepotešil. Bola to údajne chyba a dokonca viedla k nevere vo vzťahu.

„Keďže sme do nášho vzťahu priniesli tretiu osobu, Ashton mi povedal, že to akosi rozmazalo jasne stanovené hranice. Istým spôsobom si ospravedlnil, čo urobil,“ napísala Moore v knihe Inside Out. Herec a zákonitý partner, ktorý bol od nej mladší o pätnásť rokov, ju mal pod

Demi Moore na podujatí Friendly House Awards v...
Demi Moore na podujatí Friendly House Awards v Beverly Hills. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

viesť viackrát. Druhý prípad, o ktorom písali aj bulvárne médiá, sa stal v roku 2011. Údajná milenka sa priznala pred kamerami. „Pozerala som na to a prišlo mi zle od žalúdka. Vedela som v duchu, že hovorí pravdu,“ spomínala si na túto chvíľu Moore.

Dvojica sa ešte v tomto roku rozišla a o necelé dva roky neskôr súd sfinalizoval ich rozvod.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sex #nevera #manželstvo #Demi Moore #Ashton Kutcher
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak máte chuť na čokoládu, dajte si ju a neobmedzujte sa.
Šetrite s rozumom, avšak nie na tých nesprávnych...

+ Prijímajte viac vitamínov a vaša imunita na tom bude oveľa lepšie.
Pokúste sa viac vzdelávať a začnite tým...