Rozkošný Archie ako hviezda! Kráľovský pár v Afrike vzal princa za Tutuom

25.09.2019 13:45
Princ Harry a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu...
Princ Harry a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu držia v náručí synčeka Archieho pri stretnutí s arcibiskupom Desmondom Tutu a jeho manželkou Leah v Kapskom meste. Autor: ,

Od pondelka sa manželia z britskej kráľovskej rodiny, princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu nachádzajú v Afrike. Vzali tam aj štvormesačného synčeka Archieho.

Až do stredy sa na oficiálnych aktivitáach zúčastňovali len známi rodičia, ktorí v Afrike reprezentujú britskú monarchiu. V stredu sa však médiá aj verejnosť konečne dočkali aj stretnutia s malým princom.

Princ
		Harry a Meghan, vojvodkyňa zo
		Sussexu...
Princ Harry
		a Meghan, vojvodkyňa zo
		Sussexu...
+1Princ Harry a Meghan,
		vojvodkyňa zo
		Sussexu...

Archieho, ktorého niekdajšia seriálová hviezda a americko-kanadská herečka Meghan priviedla na svet začiatkom mája, vzali jeho rodičia na oficiálne stretnutie s Desmondom Tutuom – emeritným anglikánskym arcibiskupom a významnou postavou boja proti apartheidu a za ľudské práva.

Osemdesiatsedem­ročný Tutu privítal rodinné trio v spoločnosti svojej manželky Leah a objektívy zachytili jeho úprimné nadšenie pri strtenutí. Obaja manželia neskrývali úsmevy a po oficiálnom privítaní Meghan a Harryho sa sústredili na rozosmievanie a prihováranie sa 4-mesačnému princovi.

Princ Harry a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu...
Princ Harry a Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu držia v náručí synčeka Archieho pri stretnutí s arcibiskupom Desmondom Tutu, ktorý si s nimi dal čaj v Kapskom meste.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Henk Kruger

Nositeľ Nobelovej ceny za mier údajne oceňuje aktivity, ktoré kráľovský pár podporuje a na ktorých sa zúčastnil už aj v rámci návštevy afrického kontinentu. Mladší syn korunného princa Charlesa vyzval na zastavenie domáceho násilia a zároveň sa s manželkou zúčastnili na návšteve vo štvrti Kapského mesta, ktorú trápili v posledných rokoch násilnosti. V utorok sa potom spoločne vybrali napríklad do mešity, ale objavili sa aj na jednej z pláží, kde pracuje organizácia, ktorá vyučuje surfovanie a podnecuje tiež účinky pozitívneho myslenia.

Princ
		Harry a jeho manželka Meghan,
		vojvodkyňa...
Vojvodkyňa
		Meghan so spontánnym smiechom
		na...
+9Princ Harry a jeho
		manželka Meghan,
		vojvodkyňa...
Princ
		Harry sa zhovára s malým obyvateľom
		mesta...
Princ Harry
		a jeho manželka, vojvodkyňa
		Meghan...
+5Princ Harry a jeho
		manželka, vojvodkyňa
		Meghan...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Meghan #princ Harry #návšteva #Kapské mesto #Desmond Tutu #Archie #Afrika
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite jesť zeleninu a ovocie, vitamíny z nich vášmu telu môžu len prospieť.
Nedávajte späť to, čo...

+ Vypnite myseľ a urobte si pár dní voľno a nič neriešte.
Dnes vás v práci určite potrebovať nebudú, nemajte...