Adele v ďalšom vzťahu?! Jej novým mužom by mohol byť slávny raper

02.10.2019 00:00
Adele
Speváčka Adele na archívnom zábere. Autor: ,

O jej súkromí sa vie toho naozaj málo. Speváčke Adele sa skrátka darí držať ho v absolútnej diskrétnosti. Ale reči o novom vzťahu sa množia.

Niekoľkonásobná držiteľka cien Grammy a hudobná diva z Veľkej Británie sa podľa správ denníka The Sun začala viac stretávať s krajanom – raperom Skepta. Noviny sa odvolávajú na zdroj, podľa ktorého napríklad Adele pomáhala organizovať narodeninovú oslavu pre oceňovaného rapera.

„Trávia spolu stále viac a viac času. Niektorí z ich priateľov dúfajú, že by jedného dňa mohli skončiť ako skvelý pár,“ cituje The Sun svoj zdroj. Ten však zároveň dodáva, že obaja umelci sú v prvom rade sústredení na svojich potomkov.

Britský raper Skepta.
Britský raper Skepta. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

Adele vychováva syna Angela, ktorého otcom je jej bývalý partner Simon Konecki. Speváčka sa za neho tajne vydala, v apríli tohto roka však potvrdila rozchod a začiatok rozvodového konania. Skepta, ktorý je rovnako tajomný, keď príde na jeho súkromie, od decembra minulého roka vychováva dcérku River. Jej matka však nie je známa, je možné, že ju porodila náhradná matka.

Adele aj Skepta pochádzajú obaja z Tottenhamu, časti Londýna a priatelia sa už údajne dlhší čas. Či sa z kamarátstva stane aj čosi viac, sa (snáď) ukáže o nejaký čas. Adele má vďaka posledným trom štúdiovým nahrávkam status svetovej superhviezdy. Skepta je oceňovaný v rodnej Británii a milujú ho aj kritici. Jeho nahrávka Konnichiwa získala dokonca Mercury Prize ako najlepší album roka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#The Sun #Skepta #randenie #pár #láska #Adele
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku