Brat vojvodkyne Kate sa zasnúbil! Pozrite sa na jeho blond Francúzku

James Middleton (32) sa tajne zasnúbil so svojou francúzskou priateľkou Alizee Thevenetovou (29).

07.10.2019 10:39
debata

Šťastnú novinu potvrdil sám brat vojvodkyne Kate na svojom Instagrame, kde zverejnil foto so svojou peknou priateľkou. Na Instagrame napísal: „Ona povedala áno. Naše tajomstvo je vonku a my nemôžeme byť šťastnejší, že sa oň môžeme podeliť.“ Na zverejnemom zábere sa obaja snúbenci spokojne usmievajú v obkolesení krásnych hôr.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

❤️She said OUI ❤️ . Our secret is out but we couldn’t be happier to share the news #jalizee

Príspevok, ktorý zdieľa James Middleton (@jmidy),

Podľa „Daily Mail“ sa mala dvojica zasnúbiť v sobotu. „Zasnúbenie ale držali v tajnosti, ich priatelia ale o ňom vedeli. Dvojica ho chcela zverejniť počas týždňa, ale už sa dostalo na verejnosť tak to urobili skôr,“ citoval „Daily Mail“ zdroj z ich okolia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Sail away with me ⛵️ ☀️

Príspevok, ktorý zdieľa James Middleton (@jmidy),

Zaujímavý je aj snubný prsteň, ktorý James Middleton svojej vyvolenej daroval – má ísť o prsteň so zafírom. S rovnakým kameňom, ktorý kedysi patril zosnulej princeznej Diane, popýtal o ruku princ Wiiliam Kate Middletonovú. Je tak možné, že mladší brat vojvodkyne sa pri výbere kameňa inšpiroval práve svojím švagrom.

James Middleton a Alizee Thevenet tvoria pár od minulého roka, kedy sa spoznali v klube „South Kensington Club“, kde ona pohladila psa menom Ella, ktorý patril práve Jamesovi. Vďaka tomu si James s peknou finančnou expertkou dohodol rande. V máji tohto roka zverejnením spoločnej fotografie na Instagrame vzťah s peknou blondínkou James Middelton potvrdil.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Kate #zásnuby #James Middleton