Tento pán herec má fakt plodné časy: Šieste dieťa na ceste!

09.10.2019 08:00

Majú doma päť detí a zjavne ešte neskončili! Herec James van der Beek so svojou manželkou Kimberley potvrdili, že čakajú šiestu ratolesť.

Herečka Kimberly Van Der Beek a jej manžel...
Herečka Kimberly Van Der Beek a jej manžel James Van Der Beek sa tešia na prírastok. Autor: SITA/AP, Matt Sayles

„Neuveriteľne nadšení môžeme oznámiť, že ďalší uzlík radosti si vybral nás, aby sme sa stali jeho rodinou,“ napísal na Instagrame herec, ktorý si zjavne otcovskú rolu užíva. O zábery z ultrazvuku sa dokonca podelil priamo počas premiéry novej epizódy tanečnej šou Dancing with the stars, v ktorej účinkuje.

Herec zároveň priznal, že v minulosti s manželkou spoločne absolvovali tri vyšetrenia na ultrazvuku, počas ktorých vyšlo najavo, že bábätku nebije srdce, alebo že to bol len falošný poplach.

Údajne to bolo práve rozhodnutie jeho nežnejšej polovičky zachytiť tento moment na kamerách. Dôvodom je podľa nej prelomenie tabu a strachu hovoriť aj o skúsenosti, akou je potrat alebo smútok z neschopnosti dieťa splodiť.

Manželská dvojica spoločne vychováva päť ratolestí, z ktorých najmladšia je len štrnásťmesačná Gwendolyn. Najstaršou je dcérka Olivia. Okrem nich majú ešte dve dcéry, Annabel a Emiliu a syna Joshuu.

#tehotenstvo #manželka #James Van Der Beek #dieťa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku