Konečne s manželom! Krásna Kostková v jemnej púdrovej po boku Nvotu

10.10.2019 09:25

V lete oslávila jedna z najobsadzovanejších českých herečiek, Tereza Kostková, 43. narodeniny.

A hoci jej doménou je práve herectvo, trúfla si aj na iné umenie. Pod názvom „Cesty k sobě“ usporiadala výstavu svojich fotografií, ktoré vznikli v spolupráci pre charitatívnu organizáziu „SOS dětské vesničky“. Kostková tak vďaka svojmu koníčku upriamila pozornosť na organizáciu, ktorá už 50 rokov pomáha deťom. Pre herečku a moderátorku je fotografovanie vášňou už mnoho rokov, fotoaparát zobrala do ruky ako dieťa.

Tereza Kostková a jej manžel Jakub Nvota na...
Tereza Kostková a jej manžel Jakub Nvota na vernisáži fotografií "Cesty k sobě". Autor: Profimedia

Vernisáž výstavy sa uskutočnila v stredu večer a obľúbenú českú hviezdu na nej sprevádzala celá rodina. Po jej boku sa usmieval aj jej manžel, slovenský režisér Jakub Nvota, ktorý sa postaral o texty pod jej fotografie. S uznávaným divadelníkom sa herečka vydala v auguste 2018, po pár mesiacoch randenia. Dvojica sa zoznámila práve v divadle počas skúšania hry „Můj nejlepší kamarád“.

Kostková, ktorá patrí nielen k najvychytenejším, ale bezpochyby aj najkrajším českým herečkám, na podujatie zvolila šaty v jemnej púdrovej farbe s véčkovým výstrihom, ktoré boli v páse zúžené a zvýraznené opaskom. Tmavé vlasy mala 43-ročná herečka a moderátorka upravené do drdola.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Tereza Kostková #Jakub Nvota
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Do nového dňa vykročíte s úsmevom a nedáte sa rozladiť pesimistami.
Vrátia sa vám peniaze, ktoré ste už...

+ Podporíte partnerku so zmenou váhy a pridáte sa k spoločnému cvičeniu.
Strácate...