Konečne s manželom! Krásna Kostková v jemnej púdrovej po boku Nvotu

10.10.2019 09:25

V lete oslávila jedna z najobsadzovanejších českých herečiek, Tereza Kostková, 43. narodeniny.

A hoci jej doménou je práve herectvo, trúfla si aj na iné umenie. Pod názvom „Cesty k sobě“ usporiadala výstavu svojich fotografií, ktoré vznikli v spolupráci pre charitatívnu organizáziu „SOS dětské vesničky“. Kostková tak vďaka svojmu koníčku upriamila pozornosť na organizáciu, ktorá už 50 rokov pomáha deťom. Pre herečku a moderátorku je fotografovanie vášňou už mnoho rokov, fotoaparát zobrala do ruky ako dieťa.

Tereza Kostková a jej manžel Jakub Nvota na...
Tereza Kostková a jej manžel Jakub Nvota na vernisáži fotografií "Cesty k sobě". Autor: Profimedia

Vernisáž výstavy sa uskutočnila v stredu večer a obľúbenú českú hviezdu na nej sprevádzala celá rodina. Po jej boku sa usmieval aj jej manžel, slovenský režisér Jakub Nvota, ktorý sa postaral o texty pod jej fotografie. S uznávaným divadelníkom sa herečka vydala v auguste 2018, po pár mesiacoch randenia. Dvojica sa zoznámila práve v divadle počas skúšania hry „Můj nejlepší kamarád“.

Kostková, ktorá patrí nielen k najvychytenejším, ale bezpochyby aj najkrajším českým herečkám, na podujatie zvolila šaty v jemnej púdrovej farbe s véčkovým výstrihom, ktoré boli v páse zúžené a zvýraznené opaskom. Tmavé vlasy mala 43-ročná herečka a moderátorka upravené do drdola.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Tereza Kostková #Jakub Nvota
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nerobte si srandu z toho, že niekomu na vás záleží.
Pomáhajte svojej rodine, aj to je vaša práca na plný...

+ Máte veľa energie, preto si ju pokúste aj niekde vybíjať.
Premyslite si najskôr do čoho idete, až potom...