Fyzický útok a násilie na Farme! Televízia Markíza vylúčila súťažiaceho

17.10.2019 14:02
Súťažiaci Matej Jurkovič z Farmy.
Súťažiaci Matej Jurkovič z Farmy. Autor:

Reality-šou Farma má svojich priaznivcov aj poriadne zarytých odporcov. A najnovšie má aj kauzu fyzického útoku a okamžitého vylúčenia jedného z účinkujúcich.

Ako na svojej stránke informuje televízia Markíza, pristúpila k nezvyčajnému kroku. Jeho dôvodom bola fyzická potýčka medzi dvoma súťažiacimi, ktorí pod dohľadom bojujú o tučnú výhru.

Reč má byť o urastenom Matejovi Jurkovičovi, ktorý podľa informácií televízie zaútočil na jedného z kolegov. Jeho útok si vyžiadal prevoz druhého muža do nemocnice a ošetrenie zdravotným personálom.

„TV Markíza sa dištancuje od akejkoľvek formy násilia a preto pristúpila k okamžitému vylúčeniu sútažiaceho Mateja Jurkoviča z reality šou Farma,“ píše sa v oficiálnom stanovisku na stránke Farma.markiza.sk.

Incident sa stal v stredu 16. októbra zhruba okolo obeda, ale zástupcovia televízie nezverejnili meno druhého účastníka konfliktu. Niet však pochýb, že diváci sa to čoskoro dozvedia priamo na televíznych obrazovkách.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#násilie #Matej Jurkovič #koniec #farma
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stres a pracovné povinnosti na vás pôsobia negatívne. Je na čase ubrať plyn.
Chýba vám kontrola nad...

+ Nevyhovárajte sa, že jete preto, lebo je všetko chutné. Chýba vám pevná vôľa.
Darujete detské oblečenie...