Podvádzaná Pauhofová, zvodca Koleník a otecko Maštalír! Tu je trailer filmovej novinky

19.10.2019 12:00

Tvorcovia zverejnili oficiálny trailer romantickej komédie Šťastný nový rok.

Snímka prinesie príbeh štyroch priateliek, ktoré sa stretnú na tradičnej lyžovačke vo Vysokých Tatrách, kde chcú spolu stráviť Silvester. Ženy spája dlhoročné priateľstvo, vedia, že sa môžu spoľahnúť jedna na druhú a navzájom sa podporujú. Hana je čerstvo po rozchode s neverným priateľom. Marcela žije v trojgeneračnej ženskej domácnosti so svojou matkou Elenou a pubertálnou dcérou Nelou a na horách stretne bývalého manžela Peťa s mladou priateľkou, ktorý sa postará o mnoho komických situácií.

Tehotná Veronika je manželka riaditeľa hotela snažiaceho sa pred ňou zamlčať paniku z blížiaceho narodenia sa dieťaťa. Štvrtá je Barbi žijúca v šťastnej rodine s manželom Tominom a sedemročnou dcérou Sofi, ktorá je z celej trojice najdospelejšia. Príbeh doplnia vzťah Marcelinej mamy a jej stratenej lásky spred 50 rokov Štefana, ktorý sa vrátil z cudziny, bohatý majiteľ hotela a jeho šofér, ktorí si vymenia identity, i temperamentní maďarskí hostia hotela.

Šťastný nový rok vznikol pod režisérskou taktovkou Jakuba Kronera. Scenár napísala Adriana Kronerová. Tvorcovia chceli divákom a diváčkam priniesť zimnú romantickú komédiu, ktorá podľa nich na trhu dlhodobo chýba. Zároveň ňou vzdávajú hold starším titulom tohto žánru. „Náš film je poctou starým československým filmom, ktoré dokázali pobaviť celé generácie nielen v čase svojho vzniku, ale aj niekoľko desaťročí po ňom, ale zároveň chceme ponúknuť divákom modernú, absolútne súčasnú verziu tohto žánru,“ vysvetlila Kronerová.

Hlavné hrdinky vo filme stvárnia Táňa Pauhofová, Antónia Lišková, Gabriela Marcinková a Zuzana Norisová. V novinke sa ukážu aj Emília Vášáryová a Jiří Bartoška, ktorí stvárnili Elenu a Štefana. „Som veľmi rád, že som mal možnosť s nimi spolupracovať, a zároveň to bola pre mňa veľká výzva, rovnako ako samotný žáner romantickej komédie,“ vyjadril sa Kroner.

Okrem nich si vo filme zahrali aj Nina Petrikovičová stvárňujúca Marcelinu dcéru, Marek Majeský ako Marcelin bývalý manžel, Anna Kadeřávková v úlohe jeho priateľky, Jakub Prachař ako riaditeľ hotela, Tomáš Maštalír ako manžel Barbi, Karolína Tkáčová ako ich dcéra Sofi, Ján Koleník v úlohe majiteľa hotela, Petr Vaněk ako jeho šofér a Alexandra Borbély a Ervín Nagy, ktorí si zahrali spomínaných hostí z Maďarska.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#trailer #Šťastný nový rok
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vyskúšajte pred spaním vypiť pohár zeleného čaju, je vhodný hlavne na pleť.
Nenechajte sa odradiť, aj keď...

+ Zdravá strava je základ snažte sa prijímať dostatok živín pre vaše telo.
Práca nie je všetko, nezabúdajte,...