Divoká Spajska Mel B ako farmárka? Jasné, viem si to predstaviť, tvrdí

Anglická speváčka Mel B si vie predstaviť život na farme.

29.10.2019 00:00
debata
Porotkyňa súťaže Amerika hľadá talent Melanie... Foto: SITA/AP, Willy Sanjuan
Porotkyňa súťaže Amerika hľadá talent Melanie Brown alias Mel B. Porotkyňa súťaže Amerika hľadá talent Melanie Brown alias Mel B.

Štyridsaťštyriročná interpretka sa nedávno rozhodla vrátiť z Los Angeles do anglického mesta Leeds v grófstve West Yorkshire po tom, ako sa rozviedla so Stephenom Belafontem.

„Yorkshire bude navždy mojím domovom. Narodila som sa a vyrástla som v Leeds, no teraz je to tu oveľa milšie, pretože mojej sestre sa narodilo dieťa. Spoločne pripravujeme nedeľný obed, dozeráme na to, aby si naše deti spravili domáce úlohy a cez víkendy chodievame na polia, kde sú ovce,“ prezradila niekdajšia členka formácie Spice Girls.

„Moja dcéra Angel navštevuje školu, ktorá je hneď za rohom, takže všetko je v poriadku. Páči sa mi myšlienka, že by som vlastnila farmu, no milujem to tu. Je tu krásne a moje deti to tu takisto milujú,“ povedala v rozhovore pre magazín OK! speváčka, ktorá má aj ďalšie dve dcéry Phoenix a Madison.

Mel B, celým menom Melanie Janine Brown, sa preslávila v dievčenskej skupine Spice Girls. Formácia vydala tri štúdiové albumy – Spice (1996), Spiceworld (1997) a Forever (2000). Mel B má na konte aj dve sólovky – Hot (2000) a L.A. State Of Mind (2005). Venuje sa tiež herectvu.

debata chyba
Viac na túto tému: #farma #vidiek #zivot #Mel B

+ Delenie sa o šťastie s inými ho zdvojnásobí, nezabudnite zdieľať.
Investície do sebarozvoja sa dlhodobo...

+ Ananásová šťava zmení vaše chute a vy sa budete cítiť príjemne.
Neočakávaný príjem prinesie úľavu a nové...