Wau, tá má postavičku! Speváčka Adele predviedla novú figúru, kde sú jej kilá?

29.10.2019 00:00

Britská hviezda Adele je známa nielen svojím hlasom a talentom, ale čiastočne aj preto, že sa radí medzi ženy s plnšími krivkami. Práve preto ju mnoho iných milovalo.

Speváčka Adele na narodeninovej párty rappera...
Speváčka Adele na narodeninovej párty rappera Draka. Autor: iamKevinWong.com / MEGA / Mega Agency / Profimedia

Rodáčka z londýnskeho Tottenhamu viackrát uviedla v rozhovoroch, že svoje kilogramy navyše zbožňuje, ale zmene sa za roky v šoubiznise naozaj nevyhla. Tá posledná upútala výnimočnú pozornosť. Paparazzovia totiž zachytili speváčku na narodeninovej párty rappera Drakea a Adele bola na nespoznanie.

Plavovláska odetá do zamatových večerných šiat v čiernej farbe predviedla štíhlu figúru a podľa zdrojov z jej okolia sa zbavila hviezda viac ako desať kilogramov.

Rok 2011: Speváčka Adele na vyhlásení cien MTV...
Rok 2011: Speváčka Adele na vyhlásení cien MTV Video Music Awards v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Matt Sayles

Od vstupu do sveta hudobného priemyslu prešla Adele niekoľkými vizuálnymi zmenami a rovnako to platí aj pre jej krivky. Keď sa jej podarilo presadiť v USA, bolo zjavné, že schudla niekoľko kilogramov a zmenila aj imidž – z drzej anglickej divožienky sa stala elegantná hudobná diva. Ďalšia premena, ktorá je pravdepodobne výsledkom posledných mesiacov tvrdého snaženia sa, je ešte výraznejšia. Práve na spomenutej postave.

Tridsaťjedenročnú speváčku zvečnili paparazzovia aj o pár dní neskôr – už nie v gala, ale veľkom huňatom svetri a kožených čižmách. Stále možno povedať, že Adele reprezentuje v hudobnom priemysle ženy s normálnymi krivkami, o zmene však niet pochýb. Objavili sa už aj dohady, že by za tým mohol byť nový muž – nedávno sa v súvislosti s románikom spomínalo meno rappera Skeptu.

#Telo #spokojnosť #krivky #kilogramy #chudnutie #Adele
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Kávu vymeňte za horúci čaj, nebudete mať problémy s trávením.
Len ľútosť vám nepomôže, budete musieť začať...

+ V stresových situáciách sa pokúste ukľudniť sami, nepodliehajte stresu.
Všetko čo si zaumienite aj...