Angelina Jolie pózovala celkom nahá! Odhalila aj tajomstvo o deťoch a Pittovi

V kinách sa už nejaký ten piatok premieta rozprávkový príbeh Vládkyňa zla 2 s herečkou Angelinou Jolieovou v hlavnej úlohe. Hviezda sa stala tvárou vydania December/Január magazínu Harper's Bazaar.

07.11.2019 00:00
debata

Štyridsaťštyriročná herečka pózovala na titulnej strane v šatách Oscar de la Renta, ale omnoho viac verejnosť zaujala fotografia, ktorá sprevádza rozhovor vo vnútri. Jolieovú totiž na nej objektív zachytil celkom nahú, zahalenú len transparentným kusom látky. Póza, v ktorej stojí, je však rafinovaná a zámerne taká, aby všetko, čo má, zostalo skryté.

Pre Jolieovú však ide o vôbec prvé takéto pózovanie od jej diagnózy s vysokým rizikom rakoviny prsníka a následnej operácie, pri ktorej jej v rámci mastektómie odstránili oba prsníky a hviezda si nechala vymodelovať nové poprsie.

Hollywoodska herečka sa v rozhovore po dlhom čase vyjadrila aj na adresu svojho bývalého manžela – herca Brada Pitta. Čo je zaujímavé, jeho meno priamo nespomenula. Je však jasné, že myslí jeho. V otázke na to, kde by rada žila, totiž odvetila nasledovne. „Naozaj rada by som žila v zahraničí a aj tak urobím akonáhle moje deti budú mať všetky osemnásť. Momentálne mám základňu tam, kde sa rozhodol žiť ich otec,“ uviedla pre magazín.

Herečka v rozhovore tiež priznala, že jej deti si prešli náročným obdobím, ale zároveň to boli práve oni, kto jej vraj najviac pomohol „znovu objaviť moje skutočné ja“. „Učila som sa z ich sily,“ dodala ešte.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #deti #nahá #Angelina Jolie #Brad Pitt #pózovanie #magazín