Najpopulárnejšia je herečka Studenková

09.02.2005 22:50

Absolútnou víťazkou ankety Osobnosť televíznej obrazovky - OTO 2004 sa stala herečka Zdena Studenková, ktorá zároveň rovnako ako vlani dominovala aj kategórii herečka. Najobľúbenejšou moderátorkou a spravodajských programov je Aneta Parišková a zabávačom Viliam Rozboril. Do slovenskej televíznej Siene slávy uviedli herca Milana Lasicu.

Na piatom ročníku vyhlasovania najobľúbenejších tvári slovenskej obrazovky sa tento rok zúčastnili všetky slovenské televízie, čiže STV, TV JOJ, Markíza a TA3. Najobľúbenejšou moderátorkou a spravodajských programov je Aneta Parišková a najobľúbenejším moderátorom publicistických programov sa stal Daniel Krajcer.

V kategórii moderátor/-ka, komentátor/-ka športových programov v ankete OTO 2004 prvenstvo získala Martina Bartošíková. Najobľúbenejším moderátorom zábavných programov sa stal Viliam Rozboril a detských programov Jozef Nodžák alias Majster N. Programom roka sa stal Slovensko hľadá SuperStar.

Najviac hlasov v kategórii herec diváci všetkých slovenských televízií poslali Marošovi Kramárovi. Zo speváčok je najpreferovanejšou Zuzana Smatanová a Meky Žbirka je podľa divákov zase najlepším spevákom.

Odbornú Cenu Eurotelevízie za mimoriadny televízny počin roka si odniesla opäť TV JOJ za reality šou Dievča za milión. Do slovenskej televíznej Siene slávy uviedli herca Milana Lasicu.

Slávnostným galavečerom v bratislavskom Národnom tenisovom centre sprevádzala česká humoristka a moderátorka Halina Pawlowská a program svojim vystúpením spestrili skupina Gladiator, Martin Babjak, Meky Žbirka s dcérou, speváčky Tina, Misha, Dara a Zuzana Smatanová.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Starajte sa o svoje telo, potrebuje zlepšiť zanedbanú kondíciu.
Peniaze síce potrebujete, ale nenechajte...

+ Pri cvičení si dávajte pozor aby ste si neublížili.
Dokončite to, čo ste prednedávnom začali, nezabúdajte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk