Smutná správa pre rodinu Baldwinovcov: Tehotná Hilaria potratila

Manželka amerického herca Aleca Baldwina, cvičiteľka jogy a ambasádorka zdravého životného štýlu Hilaria Baldwin, potratila.

12.11.2019 14:40
debata
Herec Alec Baldwin a jeho manželka Hilaria... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Herec Alec Baldwin a jeho manželka Hilaria Baldwin. Herec Alec Baldwin a jeho manželka Hilaria Baldwin na archívnom zábere.

Mama štyroch detí oznámila smutnú správu v pondelok na službe Instagram. Tridsaťpäťročná Baldwin, ktorá v septembri prezradila, že je tehotná, už pritom prišla o jedno bábätko pred siedmimi mesiacmi.

„S ľútosťou oznamujeme, že sme sa dnes dozvedeli, že v štyroch mesiacoch (tehotenstva, pozn.) zomrelo naše bábätko. Chceme, aby ste všetci vedeli, že aj napriek tomu, že teraz nie sme v poriadku, budeme,“ napísala Baldwin k videu, v ktorom svojej šesťročnej dcérke vysvetľuje, prečo napokon nového súrodenca mať nebude.

Alec Baldwin tvorí s 35-ročnou Hilariou pár od augusta 2011, pričom v apríli 2012 sa zasnúbili a v júni sa zosobášili. Dvojica spolu vychováva okrem Carmen aj štvorročného Rafaela, trojročného Leonarda a 17-mesačného Romea.

Herec Alec Baldwin má tiež 23-ročnú dcéru Ireland s bývalou manželkou, herečkou Kim Basingerovou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

We are very sad to share that today we learned that our baby passed away at 4 months. We also want you to know that even though we are not ok right now, we will be. We are so lucky with our 4 healthy babies—and we will never lose sight of this. I told Carmen and took this so I could send it to Alec. I guess this is a good way to share it with you too. I told her that this baby isn’t going to come after all...but we will try very hard to give her a little sister another time. I’m really devastated right now...I was not expecting this when I went to my scan today. I don’t know what else to say...I’m still in shock and don’t have this all quite clear. Please no paparazzi...that’s all I ask ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin),

debata chyba
Viac na túto tému: #dieťa #Alec Baldwin #Instagram #potrat #Hilaria Baldwin

+ Dávajte pozor na žalúdok, jedzte rozumne a vyhnite sa prepáleným olejom.
S dobrým tímom všeličo dokážete,...

+ Zdravie vás nesklame, hoci striedanie partnerov môže priniesť nečakané.
Zábava vás bude stáť nemalé...