Tri generácie zvodných a neohrozených Charlieho anjelov! Hlasujte za najsexi trio

14.11.2019 00:00

Pred pár dňami sa uskutočnila svetová premiéra rebootu filmu Charlieho anjeli.

V Los Angeles sa pred objektívy postavili noví anjelici v zložení Kristen Stewart, Naomi Scott a Ella Balinska, ktorých mala tento raz na povel režisérka Elizabeth Banks, ktorá si v novinke aj zahrala jednu z rolí.

Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska na...
Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska na svetovej premiére filmu Charlieho anjeli v Los Angeles. Autor: Reuters

Trojica sexi krások, ktorá vo filme pracuje pre tajomného Charlesa Townsenda, si premiéru užila tak, ako sa patrí – vo veľkom štýle. Všetky tri herečky sa „nahodili“ do gala, zároveň však výberom šiat zdôraznili svoju rozdielnosť.

Kate Jackson, Farrah Fawcett a Jaclyn Smith v...
Kate Jackson, Farrah Fawcett a Jaclyn Smith v seriáli Charlieho anjeli televízie ABC (1976 až 1981). Autor: Profimedia

Charlieho anjeli, teda súkromné detektívky, ktoré pracujú pre tajomného muža menom Charlie, sa dostali do povedomia verejnosti vďaka seriálu, ktorý v rokoch 1976 až 1981 vysielala televízia ABC. V seriáli si hlavné postavy zahrali herečky Kate Jackson (71), Farrah Fawcett a Jaclyn Smith (74). Výrazná blondínka, Farrah Fawcett, v roku 2009 zomrela na rakovinu ako 62-ročná.

Lucy Liu, Drew Barrymore, Cameron Diaz,  na...
Lucy Liu, Drew Barrymore, Cameron Diaz, na premiére filmu Charlieho anjeli 2: Na plný plyn v roku 2003. Autor: SHUTTERSTOCK

V roku 2000 sa svojej veľkej premiéry dočkala iná zostava anjelikov – Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu. O tri roky neskôr sa sexi trio vrátilo na filmové v pokračovaní Charlieho anjeli 2: Na plný plyn. Trojica slávnych herečiek sa pred pár mesiacmi, v máji 2019, stretli po dvadsiatich rokoch od nakrútenia prvého filmu o Charlieho anjeloch, kedy podporili Lucy Liu počas odhalenia jej hviezdy na Chodníku slávy v Hollywoode.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#reboot #Charlieho anjeli
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku