Vojvodkyňa Kate počas Vianoc prekvapí v televízii! V akej relácii sa objaví?

20.11.2019 00:00
Vojvodkyňa Kate
Vojvodkyňa Kate v záhrade "Back to Nature". Autor:

Vojvodkyňa Kate sa u Britov teší enormnej obľube, fanúšikovia, veľkí a najmä tí menší, sa svojej "princeznej" nevedia nabažiť.

Ako informuje Daily Mail, manželka princa Williama ich zrejme poteší aj na Vianoce, mala totiž prijať pozvanie do špeciálneho sviatočného vysielania.

Trojnásobná mama sa má stať súčasťou relácie obľúbenej britskej televíznej kuchárky a knižnej autorky, Mary Berryovej (84). V Británii má sledovaný program s názvom „The Great British Bake Off“ a medzi amatérskymi kuchármi a kuchárkami sa teší značnej popularite. Počas jej vianočného televízneho varenia sa má 37-ročná Kate objaviť pred kamerami ako jej špeciálny a exkluzívny hosť. Zdroj z okolia obľúbenej Berryovej sa mal pre spomínaný denník vyjadriť: „Spoločne sa postarajú o príjemnú vianočnú pohodu pred obrazovkami.“

Vojvodkyňa Kate v záhrade "Back to...
Vojvodkyňa Kate v záhrade "Back to Nature", objektívy sa zamerali na jej bruško. Vedľa nej stojí spisovateľka Mary Berry. Autor: Profimedia

Obe ženy sa poznajú a dobre si rozumejú. V septembri sa bok po boku obe dámy v skvelej nálade objavili na slávnostnom otvorení záhrady určenej pre deti s názvom „Back To Nature“ v grófstve Surrey. Vtedy sa práve známa televízna kuchárka nežne dotkla bruška vojvodkyne Kate, čo okamžite spôsobilo šírenie špekulácií a jej ďalšom tehotenstve. Princ George (6), princezná Charlotte (4) a princ Louis (1) sa tak mali podľa britských médií dočkať súrodenca. Pár mesiacov po spoločnom vystúpení oboch dám je však jasné, že vojvodkyňa v tej chvíli tehotná nebola a zo strany Mary Berryovej išlo naozaj len o nevinné gesto.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #Mary Berry
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku