Jennifer Lopez dala radu Theronovej: Snaž sa byť čo najlepšia celebrita!

28.11.2019 08:00

V šoubiznise sa pohybuje už viac ako dve dekády, ale aj ona si musela na slávu a všetko pozitívne a negatívne, čo so sebou prináša, zvykať. Herečka Charlize Theron len nedávno dostala cennú radu.

Herečka Charlize Theron žiarila v zlatých šatách.
Herečka Charlize Theron žiarila v zlatých šatách. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Štyridsaťštyriročná blondínka pripravovala pre špeciálne vydanie L.A. Times rozhovor s nemenej slávnou kolegyňou – herečkou a speváčkou Jennifer Lopezovou. A práve sláva a život s ňou boli tiež predmetom ich diskusie.

„Myslím si, že existuje istý druh zodpovednosti, pokiaľ ste verejne známa osoba,“ povedala Theronovej 50-ročná Lopez. „Viem, že skoro každý z nás by najradšej na také niečo nemyslel. Hovoríme si, že túžime byť sami sebou, túžime robiť to alebo hento. Tvrdíme, že nám nezáleží na tom, čo si ľudia myslia alebo čo hovoria,“ pokračovala Lopez.

Herečka a speváčka Jennifer Lopez.
Herečka a speváčka Jennifer Lopez. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Zároveň však dodala, že podľa nej sú známe osobnosti nútené zamýšľať sa nad svojím konaním, pretože skoro každému z nich záleží na tom, ako ich vníma verejnosť. „Mojou odpoveďou je snaha byť tou najlepšou verziou seba samého. Práve tak nejako uvažujem ja sama. A v podstate si myslím, že som dobrá celebrita, pretože sa snažím o to najlepšie možné celý čas a zároveň chcem byť autentická,“ doplnila ešte Lopez.

Juhoafrická rodáčka Charlize Theron je známa tým, že sa niekedy negatívne stavia voči reakciám bulváru a nepáči sa jej, keď jej život rozoberá verejnosť. Možno práve Lopezovej rada jej však pomôže.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sláva #rada #Jennifer Lopez #Charlize Theron
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zamerajte sa dnes na samého seba a na svoje zdravie.
Sústreďte sa nato, čo máte splniť, zabudnite na...

+ Po zdravotnej stránke ste na tom veľmi dobre, nemáte sa čoho obávať.
Je len na vás ako ďaleko to...