Brat vojvodkyne Kate už plánuje svadbu s peknou Francúzkou! Toto prezradil

01.12.2019 11:00

Začiatkom októbra sa James Middleton (32) zasnúbil so svojou francúzskou priateľkou Alizee Thevenetovou (29).

Plány na svadbu sú v plnom prúde a zopár detailov prezradil on sám v rozhovore pre magazín „Vanity Fair“.

Podľa vyjadrenia snúbencov si chcú svoj veľký deň užiť v súkromí, tak, ako to len bude možné. Keďže rodina vojvodkyne Kate je dlhodobo pod drobnohľadom médií, bude to pre Jamesa a jeho nastávajúcu tvrdý oriešok. Keďže James Middleton je milovníkom psov, rovnako ako aj jeho snúbenica, jeho psy budú mať na svadbe dôležité úlohy. „Ešte neviem presne aké, ale viem, že jeden z nich bude zohrávať rolu kľúčovú,“ opísal.

Kedy a kde presne sa svadba bude konať známe ešte nie je, ale ako povedal, jeho snúbenica Alizee je šťastná a vzrušená. „Sme vo fáze, kedy všetko plánujeme a spoločne si tento proces užívame.“

Na svadbe brata vojvodkyne Kate sa tak celkom určite objaví až deväť psov. Nebude chýbať ani Ella, ktorá sa stala jeho spolubojovníkom s depresiami, ktorými 32-ročný James trpel. Práve za to, že jeho Ella bola pri ňom v „temných časoch“ jej vyjadril pred časom vďaku prostredníctvom Instagramu, kde zverejnil jej fotografiu. "Toto je Ella a toto sú oči, ktoré mi pomohli prekonať najhoršie a najtemnejšie momenty.“

Ako opísal na Instagrame, počas každého rozhovoru je v jeho blízkosti niektorý z jeho psov, pretože mu pomáhajú sa otvoriť a rozprávať. Inak tomu nebolo ani počas rozhovore pre španielsku mutáciu Vanity Fair.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#James Middleton
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Zaujímajte sa viac o vaše zdravie, vek vám pribúda a choroby tiež.
Ponúkané peniaze môžete odmietnuť,...

+ Teplé kúpele pre vás môžu byť ten najlepší spôsob relaxácie.
Myslite na zadné dvierka, rodinu...