Naozaj sú takto šťastní? Afleck a Garner sa hádali na ulici, v nedeľu na omšu!

03.12.2019 00:00

Udržiavať vzťah s bývalým partnerom kvôli blahu vlastných detí nemusí byť vždy jednoduchá vec. Problémy sa vám nevyhnú. A vie to aj herecká dvojica Ben Affleck a Jennifer Garner.

Herec Ben Affleck a jeho bývalá partnerka,...
Herec Ben Affleck a jeho bývalá partnerka, manželka Jennifer Garner počas napätej konverzácie pred ich domom v Los Angeles. Autor: BENS / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Hollywoodski herci sú už niekoľko rokov od seba a každý sa snažil viesť vlastný súkromný život. Popri ňom však zároveň majú na zreteli tri spoločné ratolesti, pre ktoré trávia množstvo času spolu. Paparazzovia ich zachytili aj pred pár dňami v uliciach Los Angeles. Boli však tiež svedkami zjavne napätého správania dvojice.

Predstaviteľ Batmana sa objavil pri svojom Range Roveri a pred tým než do neho aj s Garnerovou nastúpili, bolo jasne vidieť, že medzi nimi nastala mierna slovná potýčka. Gestikulácia a výrazy tváre oboch hercov naznačovali, že sa bývalí partneri na niečom nepohodli. Napriek tomu však ich rozhovor skončil tak, že nasadli spoločne so automobilu a odišli na neznáme miesto.

Celý „incident“ pred paparazzovskými kamerami sa udial ešte minulý týždeň vo štvrtok. Už o pár dní neskôr však fotografi zachytili expartnerov na spoločnej nedeľňajšej bohoslužbe – ako inak, aj v spoločnosti svojich ratolestí.

Práve náboženské založenie manželov (predovšetkým Jennifer Garnerovej) je údajne dôvodom, prečo stále ich vzťah nemá jasné kontúry konca a nie je normálne uzavretý. Namiesto striedavej starostlivosti sa totiž obaja herci o tri deti starajú spoločne. Možno aj to je dôvod, prečo sa zatiaľ ani jednému z nich nedarí vo vlastných vzťahoch.

Po Affleckovom boku sa istý čas objavovala Lindsay Shookus, ale napokon sa dvojica rozišla. Ani Garnerovú nebolo dlhšie vídať v mužskej spoločnosti.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#starostlivosť #rodina #paparazzi #konflikt #Jennifer Garner #deti #Ben Affleck
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite dodržiavať dané opatrenia, nebuďte sebec.
Stav nezamestnanosti je načase riešiť, prekvapí vás...

+ Naučíte sa žiť s chybami, ktoré máte, alebo ich postupne odstránite.
Peniaze berte vážne, mohli by ste...