Fašiang z Oteckov so sexi priateľkou v exotike! Bikiny, slony aj zvláštna opica

Stále zaľúbení! Herecká hviezda Marek Fašiang a modelka Tereza Bizíková sa vznášajú na obláčiku šťastia.

03.12.2019 16:01
Herec Marek Fašiang s priateľkou Terezou... Foto:
Herec Marek Fašiang s priateľkou Terezou Bizíkovou.

Dobrú náladu im určite vyčarovalo aj teplé počasie, za ktorým si aktuálne zo zasneženého Slovenska zaleteli. Sympatickú dvojicu zlákala exotická Srí Lanka a o dovolenkové zábery sa podelili obaja na svojom Instagrame. Obľúbeného herca sleduje už vyše 100 000 ľudí.

Fašiang sa pochválil záberom so slonom, ktorého „navštívil“ v jeho prirodzenom prostredí. Jeho pekná polovička sa zasa nechala zlákať malými korytnačkami, pozrela si korytnačiu farmu a zároveň „nemocnicu“, kde sa o malé tvory starajú a následne ich vypúšťajú do mora. Pekná blondínka zverejnila video, na ktorom práve jednu malú korytnačku púšťa späť do mora.

Ale nechýba ani sexi záber mladej modelky v plavkách, kedy sa do objektívu usmieva oblečená v čiernych bikinách. A napokon, ako veselo priznala pri ďalšej fotografii, na Srí Lanke objavila aj zaujímavý druh opice, ktorý sa inde na svete nevyskytuje.

Práve spomínaný seriál Oteckovia urobil z Fašianga, ktorý bol predtým známy vďaka dabingu, sledovanú hviezdu. Fanúšikovia ho aktuálne môžu vidieť v štvrtej sérii. Oteckovia sa tešia vysokej sledovanosti a tak niet divu, že Markíza už kuje plány na piatu a šiestu sériu, ktoré sa k divákom dostanú v roku 2020.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Tereza Bizíková #Marek Fašiang

+ Dnes vás stretne znamenie, ktoré vám povie akým smerom sa máte uberať.
Mali by ste sa starať viac o seba ako o...

+ Jedzte viac čerstvého ovocia a zeleniny a menej zmrzliny.
K svojej práci pristupujte zodpovedne a s financiami...