Jiří Menzel s manželkou vyrazil do spoločnosti! Bolo to krásne, potešila fanúšikov Olga

Spolu s manželku Olgou a 9-ročnou dcérou Annou zavítali do Obecného domu v Prahe.

06.12.2019 15:17
debata

Jiří Menzel (81) sa po dlhšej dobe objavil v spoločnosti. Spolu s manželku Olgou a 9-ročnou dcérou Annou zavítali do Obecného domu v Prahe, kde sa konala pocta skladateľovi Jiřímu Šustovi (1919 – 1995). Ten, ako autor filmovej hudby, spolupracoval na mnohých filmoch Jiřího Menzela ako Ostro sledované vlaky, Vesničko má středisková, Postřižiny, Báječní muži s klikou a ďalšie.

Záberom potešila vo štvrtok večer Menzelová mnohých fanúšikov slávneho filmára. K zverejnenému záberu napísala: „Ďakujeme. Bolo to nesmierne krásne. Najmä v Jirkovej prítomnosti.“

Na verejnosti sa Menzel objavil aj v júni, kedy spolu s manželkou navštívil Vinohradské divadlo.

Menzel získal v apríli ocenenie Slnko v sieti, vtedy však do Bratislavy pre zdravotný stav nepricestoval. Cenu si v jeho mene prevzala práve jeho manželka Olga. Menzel získal ocenenie za výkon vo filme Tlmočník Martina Šulíka.

V roku 2017 sa Menzel podrobil náročnej operácii mozgu v Ústrednej vojenskej nemocnici v Prahe, po nej zostal v umelom spánku. Menzel skončil v nemocnici krátko po návrate z rodinnej dovolenky, médiá špekulovali o zápale mozgových blán. Po náročnom roku, ktorý uznávaný filmár strávil v nemocnici a niesol sa v znamení zdravotných problémov, sa v októbri 2018 vrátil domov. Jeho manželka Olga v tom čase uverejnila na facebooku po dlhom čase aj fotografiu, na ktorej sa usmieva po boku manžela a spoločne ďakujú za podporu fanúšikom.

V roku 2017 trávil Menzel na Slovensku viac času, keď ho Martin Šulík obsadil do spomínaného filmu Tlmočník. V príbehu dvoch dvôchodcov – rakúskeho a slovenského, stvárnil Menzel hlavnú úlohu. Spolu s Petrom Simonischekom, hviezdou nemeckého kinohitu Toni Erdmann.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Jiří Menzel #Olga Menzelová

+ Kúpanie v bazéne bude príjemným osviežením a zmenší pocit tepla.
Hľadajte nové príležitosti na zlepšenie,...

+ Vyskúšate masáž a zrelaxujte sa, chýba vám oddych, ktorý potrebujete.
Cestovné poistenie bude najlepším...