Podarilo sa krásnej Hathawayovej utajiť pôrod? Druhé dieťa je už zrejme na svete

10.12.2019 10:23

Oscarová hviezda príchod druhého potomka zatiaľ nepotvrdila, pôrod však má zrejme už za sebou.

Rodina Hathaway-Shulman je, zdá sa, už štvorčlenná. Počas víkendu fotografi zachytili 37-ročnú herečku a jej manžela, herca a producenta Adama Shulmana (38), spolu s ich synom v parku v Connecticute. Herečkin manžel niesol v ruke autosedačku pre novorodenca s bledou dečkou. Okamžite sa začali v amerických médiách množiť špekulácie o tom, že herečka sa už stala dvojnásobnou mamou. Informáciu doposiaľ nepotvrdila.

Anne Hathaway a  Adam Shulman v Connecticute s...
Anne Hathaway a Adam Shulman v Connecticute s detskou sedačkou. Autor: Profimedia

V polovici novembra sa oscarová hviezda prihlásila ešte na Instagrame aj s tehotenským bruškom, kedy svojim fanúšikom poďakovala za priania k narodeninám, ktoré oslávila 12. novembra. Jej druhý potomok tak mohol prísť na svet tesne po jej narodeninách.

Anne Hathaway na premiére seriálu Modern Love v...
Anne Hathaway na premiére seriálu Modern Love v New Yorku. Autor: SITA/AP

S bruškom sa herečka pochválila aj na červenom koberci, kedy v exkluzívnom modeli smotanovej farby Oscar de la Renta, zažiarila na premiére seriálu Modern Love v New Yorku, v ktorom stvárňuje jednu z hlavných rolí.

Hathaway čaká druhého potomka s manželom, Adamom Shulmanom. S ním už vychováva syna Jonathana, ktorý prišiel na svet v marci 2016, po štyroch rokoch manželstva. Herečka nijako netajila, že cesta k obom jej tehotenstvám bola zložitá cesta, takže z ďalšieho potomka sa teší o to viac.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pôrod #Anne Hathaway
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku