Prvé slovo najmladšieho princa? Mama to nebola, prekvapila vojvodkyňa Kate

16.12.2019 13:50

Najmladší potomok britského princa Williama a jeho manželky Kate, vojvodkyne z Cambridge, už džavoce nejaký ten mesiac. Nedávno však jeho slávna mama prezradila médiám prekvapivú informáciu.

Záber z 9. júla 2018 z krstín princa Louisa,...
Záber z 9. júla 2018 z krstín princa Louisa, najmladšieho potomka princa Williama a jeho manželky Kate, vojvodkyne z Cambridge. Autor: SITA/AP, Dominic Lipinski

Ako poznamenala trojnásobná mama na špeciálnej charitatívnej predvianočnej akcii, prvé slovo, ktoré 19-mesačný princ Louis vyslovil, bolo „Mary“.

Namiesto obligátneho mama alebo tata vraj malý princ povedal meno slávnej kuchárky Mary Berryovej, ktorej knihy má doma vojvodkyňa uložené v polici priamo v úrovni Louisových očí a o ktorých mu často hovorila. Prvé slovko tak venoval práve známej autorke kuchárskych kníh.

„Deti sú úplne fascinovaní tvárami a vaša tvár je na obálke takmer každej knihy, takže by vás určite spoznal, ak by vás dnes uvidel. Povedal by, toto je Mary Berry,“ vyhlásila vojvodkyňa na charitatívnej akcii priamo pred známou knižnou autorkou Berryovej. Aj ona sa totiž na nej zúčastnila.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #slovo #princ Louis #mama
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku