Vianoce celebrít? Jonas na skútri, Gaga s whisky a Lopezovej romantický bozk!

26.12.2019 12:44

Vianočné sviatky si užívali naplno aj známe celebrity a tváre svetového šoubiznisu. Niektoré tradične, iné aj originálne.

Kým napríklad spevák Nick Jonas venoval svojej manželke Priyanke ako darček snežný skúter, objavili sa aj celebrity, ktoré si pohodu Vianoc spestrili pohárikom dobrého alkoholu. Reč je napríklad o speváčke Lady Gaga.

„Pravá whisky, falošná kožušina,“ napísala k momentke, na ktorej v pozadí vidieť vianočný stromček a speváčka si vychutnáva pravú americkú whisky. Televízna celebrita Kim Kardashian zverejnila na svojom Instagrame len zábery z príchodu na vianočnú párty.

Jej najmladšia sestra Kylie však potešila fanúšikov skutočne idylickou vianočnou fotografiou. S dcérkou Stormi pózovala v pyžame pred bohato vyzdobeným vianočným stromčekom. Spevák Justin Bieber zverejnil sériu videí z automobilu, kde počas jazdy počúval vianočné hity, ale tiež reakcie fanúšikov.

Absolútne vianočná však bola Mariah Carey. Tá zverejnila sériu záberov vo vianočných kostýmoch. Sviatky strávila so svojimi dvoma deťmi – dcérou Monroe a synom Morrocanom. Pred Vianocami sa 49-ročnej speváčke podarilo dosiahnuť prvé miesto v rebríčku Billboard – so slávnou skladbou All I want for Christmas is you, ktorá má 25 rokov.

Mariah Carey

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Admiring the snow on Christmas Eve ☃️❄️ #latergram

Príspevok, ktorý zdieľa Mariah Carey (@mariahcarey),

Lady Gaga

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Faux fur, real whiskey

Príspevok, ktorý zdieľa Lady Gaga (@ladygaga),

Kylie Jenner

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Merry Christmas

Príspevok, ktorý zdieľa Kylie ✨ (@kyliejenner),

Nick Jonas

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Merry Christmas from us to you. ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Nick Jonas (@nickjonas),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nothing better than seeing her smile. #christmas

Príspevok, ktorý zdieľa Nick Jonas (@nickjonas),

Justin Bieber

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Santa coming to town

Príspevok, ktorý zdieľa Justin Bieber (@justinbieber),

Vojvodkyňa Meghan a princ Harry

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

☃️

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Jennifer Lopez a Alex Rodriguez

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Don’t need no mistletoe... ♥️ Merry Christmas everyone!!! I love you and wish you all the happiest most beautiful holiday ever.

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo),

John Legend

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa John Legend (@johnlegend),

Drake

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Merry Christmas / Happy Holidays!❤️ I hope each and every one of you is safe and spending it great; bless y’all ❤️. #drake

Príspevok, ktorý zdieľa @champagnepapi (@drvke),

Jenna Dewan

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Merry Christmas everyone! Wishing you all love and peace in your heart today and every day Best gift ever right here ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Jenna Dewan (@jennadewan),

Chiara Ferragni

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Christmas Eve with the whole crew

Príspevok, ktorý zdieľa Chiara Ferragni (@chiaraferragni),

David Beckham

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Merry Christmas from our babies ♥️♥️♥️♥️ @brooklynbeckham @romeobeckham @cruzbeckham @victoriabeckham #HarperSeven design by Daddy

Príspevok, ktorý zdieľa David Beckham (@davidbeckham),

Reese Witherspoon

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Do I hear sleigh bells ringing? Merry Christmas Eve, everybody! ✨

Príspevok, ktorý zdieľa Reese Witherspoon (@reesewitherspoon),

Mark Wahlberg

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Mark Wahlberg (@markwahlberg),

Ciara

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Merry #Christmas from our family to yours ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Ciara (@ciara),

Heidi Klum

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Wir wünschen ein Frohes Weihnachtsfest Merry Christmas ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi Klum (@heidiklum),

Adele

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vianoce #sviatky #oslava #Nick Jonas #Mariah Carey #Lady Gaga #Instagram #hviezdy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku