Toto je 15 TOP záberov šoubiznisu 2019: Lopez vyrážala dych, pri Gage padli sánky

28.12.2019 00:00
YE Top Entertainment Photos 2019
Speváčka a herečka Jennifer Lopez v závere prehliadky značky Versace v septembri roka 2019. Autor: ,

Čo by bol svet šoubiznisu bez obrazov. Vizuál je nesmierne dôležitý. A vo svete šoubiznisových médií dokonca často kľúčový.

Aj napriek nástupu digitálnych médií a sociálnych sietí, na ktorých sa niektoré momenty zdieľajú doslova okamžite a live, sa stále neoddeliteľnou súčasťou rubrík venovaných hudbe, filmu, móde či umeniu stávajú aj sprievodné reportážne fotografie. Tie najlepšie za uplynulý rok vybrala aj agentúra AP.

V zozname, ktorý vytvorila agentúra Associated Press, sa objavili slávne tváre ako Lady Gaga, Jennifer Lopez či horúci kandidát na Oscara Joaquin Phoenix. Nie je to však sláva, ktorá na záberoch fascinuje, ako skôr ich kompozícia, svetlo, či emócia, ktorú fotka prináša.

Herečka a členka festivalovej poroty Elle...
Herečka a členka festivalovej poroty Elle Fanning na zábere z červeného koberca na filmovom festivale v Cannes v máji 2019.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Vianney Le Caer

V prípade Lopezovej je to priam hmatateľné nadšenie počas defilé prehliadky Versace, kde sa diva objavila v kultových šatách s džungľovou potlačou. U Lady Gaga je to zase obrovský ošiaľ a rozruch, ktoré vyvolal jej príchod na výstavu v Metropolitnom múzeu v New Yorku. A v prípade herečky Elle Fanningovej a jej záberu z červeného koberca v Cannes ide priam o záber vyvolávajúci dojem zlatej éry Hollywoodu.

V galérii nájdete 15 vybraných záberov roka 2019. Určite stoja za pozretie a v prípade niektorých aj za osvieženie pamäti. Ak nás pozorne sledujete, určite ste ich už zachytili na stránkach Koktail.pravda.sk.

Speváčka Kacey Musgraves počas vystúpenia
		na...
Speváčka
		Taylor Swift počas vystúpenia
		na...
+12Speváčka Lizzo počas
		vystúpenia na BET Awards
		v...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šoubiznis #naj #móda #Lady Gaga #Jennifer Lopez #hudba #foto #film #Elle Fanning
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku