Presne tri roky po Georgovi Michaelovi! V rovnaký deň umrela jeho sestra

28.12.2019 00:00
Spevák George Michael na archívnom zábere.
Spevák George Michael na archívnom zábere. Autor: ,

V stredu, v Prvý sviatok vianočný, zomrela v Londýne vo veku 55 rokov Melanie Panayiotou, sestra zosnulého speváka Georgea Michaela.

Ako pripomína britská BBC, Panayiotou zomrela v rovnaký deň ako jej brat, ktorý zomrel na Vianoce v roku 2016. Náhle úmrtie potvrdila rodina zosnulej, ktorá zároveň informovala, že nebude zverejňovať žiadne ďalšie detaily. „Poprosili by sme, aby v týchto veľmi smutných chvíľach bolo rešpektované súkromie rodiny. Ďalšie vyjadrenia už nebudú,“ uvádza sa v stanovisku rodiny.

George Michael zomrel pred troma rokmi vo veku 53 rokov vo svojom dome v Goring-on-Thames v Oxfordshire. Matka oboch súrodencov zomrela už v roku 1997. Medzi pozostalými je otec súrodencov, Kyriacos Michael, a tiež ich najstaršia sestra, 57-ročná Yioda.

Melanie Panayiotou ešte v novembri poskytla britským médiám rozsiahly rozhovor o svojom bratovi. Okrem iného v ňom prezradila, že si boli veľmi blízki a mali rovnaký zmysel pre humor.

Hovorila aj o tom, že George sa ako dieťa vymykal zaužívaným stereotypom o chlapcoch, vôbec ho „nezaujímal futbal, autá ani podobné veci“ a už od detstva mu bolo jasné, kým chce byť.

#Vianoce #úmrtie #sestra #George Michael #deň
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobrú náladu vám nikto nezoberie, ak si ju sami nedáte.
Pravidlá na cestách dodržiavajte, inak hrozí...

+ Kvalitná kozmetika zmierni kožné problémy a zlepší vašu pokožku.
To, čo dokážete dať druhým sa vám...