Záber Harryho so synom vás chytí za srdce! Kráľovská rodinka praje šťastný rok 2020

01.01.2020 11:06

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan sa podelili s fanúšikmi na Instagrame o novú fotografiu ich syna Archieho.

Fotografia, na ktorej Harry drží syna v náručí, sa stala prvou v slede fotografií, ktorými si kráľovský pár pripomenul top udalosti roku 2019.

35-ročný Harry a 38-ročná Meghan krátke video zverejnili počas silvestrovskej noci, pričom v pozadí hrá skladba kapely Coldplay.

Úvodná fotografia zobrazuje Harryho a 8-mesačného Archieho, ako stoja pred jazerom. Záber vznikol počas ich dovolenky, ktorú rodina trávila v Kanade, na pobreží Vancouverského ostrovu, pri kanadskej provincii Britská Kolumbia. Vojvodcovský pár záberom zároveň poprial fanúšikom šťastný nový rok a takisto poďakoval za podporu. Špeciálne poďakovali aj Chrisovi Martinovi za zvolenie použiť skladbu kapely Coldplay.

Na striedajúcich sa záberoch uplynulého roka je k videniu niekoľko špeciálnych okamihov Harryho a Meghan – nechýba záber z dňa, kedy médiám predstavili prvorodeného syna, ale nechýbajú ani spoločné fotografie bratov – princa Williama a Harryho a takisto je k videniu aj spoločná fotografia vojvodkyne Meghan a vojvodkyne Kate.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Meghan #princ Harry
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobrú náladu vám nikto nezoberie, ak si ju sami nedáte.
Pravidlá na cestách dodržiavajte, inak hrozí...

+ Pri čítaní knihy budete potrebovať nové okuliare, doterajšie už nestačia.
Informujte sa ohľadom...