Od fešáka v gala na míle ďaleko! V čom to Brad Pitt dorazil do New Yorku?

09.01.2020 00:00

Na hollywoodskeho herca Brada Pitta sa sústredila v posledných dňoch veľká pozornosť. Po zisku Zlatého glóbusu sa šušká o tom, že by mohol siahnuť aj na Oscara.

Herec Brad Pitt počas príchodu do svojho hotela...
Herec Brad Pitt počas príchodu do svojho hotela na Manhattane. Autor: Jose Perez / SplashNews.com / Splash / Profimedia

Päťdesiatpäťročný hrdina filmu Vtedy v Hollywoode je už niekoľko týždňov v hľadáčiku paparazzov a tí nechýbali v jeho spoločnosti ani počas príchodu do New Yorku, kam sa vybral hneď na druhý deň po vyhlásení cien Zlatý glóbus. Čakal ho tam ďalší slávnostný ceremoniál.

Pitt však tentoraz zaujal viac než na slávnostnom gala ešte o pár hodín skôr – počas príchodu do hotela. A veruže, nie každý môže byť jeho vzhľadom nadšený. Na červenom koberci dokonalý elegán, v obleku na mieru. Ale vo voľnom čase sa jeho podoba vzďaľuje na míle.

Pitt sa objavil pred svojím hotelom v poriadne vyťahaných a dotrhaných džínsoch, ktoré doplnil krikľavý mohérový sveter a výraznejší vlnený šál okolo krku. Nechýbal kabát, ani klobúk a semišové nazúvacie topánky.

Herec Brad Pitt na vyhlásení cien Zlatý glóbus...
Herec Brad Pitt na vyhlásení cien Zlatý glóbus v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

To všetko dokopy však pôsobilo akoby nesúrodo, priam vandrácky a tak niet divu, že sa herec nevyhol porovnávaniu svojej „gala“ a „civilnej“ verzie.

O pár hodín neskôr herca tiež zachytili objektívy pri odchode z návštevy u dlhoročného kamaráta a kolegu Bradleyho Coopera. Herec strávil v newyorskom apartmáne Coopera niekoľko hodín a v noci sa vracal späť do hotela. Dámsku spoločnosť po jeho boku asi v najbližších dňoch hľadať netreba. Už na nedeľňajšom ceremoniáli Zlatých glóbusov si zavtipkoval, že chcel so sebou vziať na vyhlásenie mamu. „Ale každá žena, čo sa po mojom boku objaví, je moja nová frajerka. A to by bolo trošku trápne,“ zažartoval pred plným hľadiskom. Sedela v ňom aj jeho bývalá manželka Jennifer Aniston.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zlatý glóbus #vzhľad #New York #gala #Brad Pitt
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobrú náladu vám nikto nezoberie, ak si ju sami nedáte.
Pravidlá na cestách dodržiavajte, inak hrozí...

+ Odpočinok vám prospeje, venujte sa relaxácii v podobe jogy.
Nájdete prebytočné oblečenie, urobte poriadok...