Preč s nimi! Múzeum voskových figurín odstránilo sochy Harryho a Meghan

Londýnske múzeum Madame Tussauds vo štvrtok zo súboru britskej kráľovskej rodiny odstránilo voskové figuríny princa Harryho a jeho manželky Meghan.

10.01.2020 10:22
Princ Harry a jeho manželka Meghan v podobe... Foto: ,
Princ Harry a jeho manželka Meghan v podobe voskových figurín (v popredí) v priestoroch londýnskeho múzea Madame Tussauds. Vedenie múzea ich odobralo zo spoločnej expozície s kráľovskou rodinou.
debata (1)

Reagovalo tak na stredajšie oznámenie páru, že sa vzdá úlohy v kráľovskej rodine. Múzeum zatiaľ neoznámilo, ako s oboma figurínami naloží. Informoval o tom denník The Washington Post.

Figuríny vojvodu a vojvodkyne zo Sussexu múzeum zaradilo do zbierky po svadbe princa Harryho a americkej herečky Meghan Markleovej v máji 2018. Po stredajšom vyjadrení dvojice sa ich však rozhodlo odobrať z kolekcie kráľovskej rodiny.

Harryho starší brat, princ William, so svojou manželkou Kate po boku kráľovnej Alžbety II. a jej manžela, princa Philipa, naopak zostanú.

Manažér presláveného múzea Steve Davies rozhodnutie inštitúcie komentoval v rozhovore so serverom Independent nasledovne: „Spolu so zvyškom sveta reagujeme na prekvapujúcu správu, že vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa vzdajú role v kráľovskej rodine.“

Williamovej neveste Kate múzeum poprialo všetko najlepšie, pretože tá vo štvrtok oslávila 38. narodeniny.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #kráľovská rodina #princ Harry #rodina #vosková figurína #Madame Tussauds #vojvodkyňa Meghan

+ Svoje bolesti nezaháňajte len liekmi, mali by ste vedieť príčinu.
Preneste sa už cez to, že ste raz v živote...

+ Pravidelné prestávky počas práce znižujú stres a zvyšujú produktivitu.
Nerobte si z nikoho srandu, ani vy ste...