Jej krásna tvár je vám povedomá? Dylan sa s ňou postavil pred oltár v Beverly Hills 90210

17.01.2020 10:00

Herečka Rebecca Gayheart má 48 rokov, ale zo šarmu, ktorým očarila pred rokmi aj v seriáli Beverly Hills 902 10, nič nestráca.

Gala podujatie v Los Angeles prilákalo na červený koberec množstvo slávnych tvárí. Charitatívne gala pod hlavičkou orchanizácie Core, ktorú pred rokmi založil herec Sean Penn na pomoc Haiti, má za sebou jubilejný desiaty ročník.

Herečka Rebecca Gayheart počas CORE  Galav Los...
Herečka Rebecca Gayheart počas CORE Galav Los Angeles. Autor: Profimedia

Na červenom koberci sa to priam hemžilo slávnymi ženami, podujatie podporili Connie Britton, Patricia Arquette aj modelka Naomi Campbell. Seriálovú hviezdu Alyssu Milano sprevádzal manžel, Dave Bugliari, akciu svojou prítomnosťou podporila aj slávna česká rodáčka, Karolína Kurková.

Pred objektívmi si však zapózovala aj seriálová herečka Rebecca Gayheart. 48-ročná blondínka s krásnymi vlasmi aj úsmevom na večer zvolila čierne saténové šaty zdobené jemnou čipkou, cez ktoré mala prehodené čierne sako. Jej štíhla postavička sa rokmi nemení, rovnako, ako žiarivý úsmev.

Ak sa vám zdá byť jej pekná tvár povedomá, nemýlite sa. Bola jednou z menších hviezd populárneho seriálu Beverly Hills 90210 (1990 – 2000). Kučeravá herečka s výraznými perami padla do oka seriálovému Dylanovi v podaní už zosnulého herca Lukea Perryho.

Hoci Rebecca Gayheart o dva roky oslávi okrúhlu päťdesiatku, stále jej zostalo dosť z jej dievčenského šarmu. A predviedla to aj na spomínanom gala podujatí. Herečka je dvojnásobnou mamou a od roku 2004 bola vydatá za krásavca Erica Danea, ktorý očaril diváčky v seriáli Klinika Grace. V roku 2018 ohlásili manželia rozchod po 14 spoločných rokoch.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #Rebecca Gayheart

+ Nezabúdajte na pitný režim, je veľmi dôležitý.
Veľké pracovné nasadenie vám teraz veľké výhody rozhodne...

+ Hydratujte svoje vlasy, zaslúžia si to rovnako ako vaša pleť.
Máte najlepšie vzdelanie, nepracujte niekde...